Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
208 postów 1322 komentarze

Bibrus polski

Bibrus - ,, Wielki naród, jak już było gdzie indziej powiedziane, musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko..."

"Trotylem" w ...PIS?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Siła złego na Kaczyńskiego.

Cała ta wstawka,że trotyl,że nitrogliceryna,żeSeremet,że gazeta Rzeczpospolita,że media,że społeczeństwo miała tylko jedno zadanie,sprawić aby Kaczor został wepchnięty do starej czarnej dziury, gdzie wieje ciemnogrodem,patriotyzmem i Bóg wie czym jeszcze.Pytanie czy się udało?

Niestety dużo wskazuje,że tak.Emocjonalne wypowiedzi Prezesa PIS spowodują jego powolny marsz w kierunku wskazanym przez Tuska,do dziury marsz.Jeżeli jednak Kaczyński w porę zoorientuje się o co w tym chodzi,może jeszcze odwrócić kota ogonem,jednak wrzask jaki narobiono wokół Jego wypwiedzi nie będzie pomagać,będzie przeszkadzać.Teraz 24 godziny na dobę będziemy słyszeć o ble Kaczyńskim i o wstrętnym upolitycznianiu przez opozycję wszystkiego co tylko da się wymyslić, a związanego ze Smoleńskiem.

Sądząc po wyciu mediów głównego ścieku, news dotarł do najdalszych zakątków Rzeczypospolitej.Polactfo znowu uwierzyło,że to znowu ten wstrętny Kaczyński gra Smoleńskiem,rodzinami i każdym z Nas.Normalnie już nie można na tego Jarosława patrzeć.

Byle słupki wróciły do normy.

Jakie to prymitywnie proste,aż śmieszne, mogli się bardziej postarać,te wszystkie zapewnienia dziennikarzy,dyżurnych ekspertów od prawa do lewa,kogo to nie wyciągnięto by ratować spadające poparcie.

Wniosek jest oczywisty-nowa strategia PIS zaczynała przynosić bardzo duże korzyści,Komisja Macierewicza niebezpiecznie zbliżała się do sedna,ponad setka profesorów-naukowców poprzez swoje profesjonalne wykłady nie pozostawiła suchej nitki na komisji Millera,profesor Gliński zaczynał snić się po nocach pijarowcom PO-PSL,na gwałt szukano rozwiązania i proszę jest ,nie ważne,że dla średnio rozgarniętego w tym całym bałaganie nic nie warte,ważne,że reszta czyli większość znowu ujarzała złe moce w Kaczyńskim i PIS.Wydaję się jednak,iż ten ostatni spazm teoretyków od katastrofy z "przyczyn naturalnych", nie zdoła już zatrzymać lawiny prawdy zwalającej się zewsząd na głowy lemingów. 

I kto tu upolitycznia Smoleńsk?


 

 


 

KOMENTARZE

 • Może też być tak , że Kaczyński wie coś czego my nie wiemy
  i dlatego tak ostro idzie.

  Może to być np. informacja z "bliżej nieokreślonych" źródeł że Tusk został już przeznaczony do "odstrzału" przez własnych mocodawców.

  Pozdrawiam
 • Nie wiem już jak patrzeć na tę całą sytuację..Artykuł w rzepie i śmierć nawigatora
  dawały Jarosławowi Kaczyńskiemu pełne prawo aby wypowiedzieć słowa jakie wypowiedział, że był to zamach, że zbrodnia itd...Jednak późniejszy kolejny artykuł w rzepie , przyznający się pośrednio do pomyłki, lub przedwczesnych konkluzji, postawił Prezesa PiS w dwuznacznej sytuacji ...oszołoma szukającego sensacji.Trochę to zastanawiające i wyglada wręcz na celowe działanie.Chociaz trudno mi uwierzyć, ze dziennikarze rzepy są na usługach Tuska.
 • Też początkowo myślałem, że Kaczyński powiedział to za wcześnie...
  Dopóki nie dowiedziałem się, że Macierewicz dysponuje podobnymi analizami wykonanymi za granicą.

  Czas pokaże.
 • Kaczyński dał się podpuścić jak dziecko
  Zresztą podobnież zwolennicy teorii spiskowej, którzy gremialnie ogłosili "zamach". Informacja była tak spreparowana by ośmieszyć osoby, które będą ją głosić. Żaden miernik poziomu cząsteczek materiału wybuchowego nie może wyjść poza skalę gdy dotknie się nim kostki czystego trotylu, tym bardziej gdy mówimy o zanieczyszczeniu trotylem innego materiału.

  Sprawa ta wykazała jedno, zwolennicy teorii spiskowych dawno przestali analizować jakąkolwiek informację, o ile ona potwierdza ich teorię. Po prostu każdą rzecz przyjmują bezkrytycznie.
 • @Akwedukt 19:01:28
  Jedynym yjściem z twarzą z tej sytuacji było pokazanie tych analiz, czego niestety nie zrobiono.Szkoda mi JK , że dał się wmanewrować w kanał.
 • Cokolwiek by nie powiedziano, to jedno jest pewne
  tzw.nadbagaż załadowano na lotnisku.
  Albo Tusk przywiózł go z 7-mego , albo jak chodziły słuchy samolot jeszcze miał tzw. lot rekonesansowy do Smoleńska, albo został przygotowany na swój ostatni lot 10 -ego w hali , która już nie istnieje.
 • @Skaner 08:50:39
  Dobrze to zeskanowałeś .To bardzo prawdopodobne, Wierzchowski (?)
  rozdawał przed wylotem ,co dostarczyli wózkiem ! , co nie rozdał wsadzili do bagażnika. BOR to sprawdzał? Czy był tam któryś PIES ? nie Pis) Pikuś ?
 • Oczywista Oczywistość
  " Gdyby w Smoleńsku doszło do zamachu, to trzeba by założyć, że
  zamachowcami byli POLSCY POLITYCY i załoga samolotu, bo oni mieli wpływ na ten lot - mówi Hypki "

  No, to teraz Wiemy do czego służy trotyl !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY