Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
208 postów 1322 komentarze

Bibrus polski

Bibrus - ,, Wielki naród, jak już było gdzie indziej powiedziane, musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko..."

Niemiecki mit tonie w szambie emigracji.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto leczy grzechy przeszłości uchodźcami?

Profesor Bogusław Wolniewicz twierdzi, że obłąkańcza polityka emigracyjna Niemiec jest remendium na nie odkupione winy z czasów straszliwych zbrodni drugiej wojny. "Trzecia Rzesza złamała Niemcom kręgosłup moralny...", który teraz próbuje się leczyć poprzez skrajne odchylenie w stronę liberalnego lewactwa. Ideologia ta jest odwrotnością epoki nazizmu, wspierana dziś bardzo mocno przez "unych". Koniec współczesnych Niemiec następuje tak samo jak koniec "Trzeciej Rzeszy"-poprzez totalne zaślepienie narodowego instynktu samozachowawczego. Szambo emigracyjne pokazało swe szkarłatne oblicze gdy gwłcono i molestowano tysiące niemieckich kobiet a odpowiedzią władz na te akty barbarzyństwa była totalna cenzura medialna wsparta wskazaniem winnych po stronie ofiar. Polacy nigdy nie pójdą taką drogą jesteśmy narodem na wskroś wolnym, nawet mimo zniewolenia. Ostatnią ostoją normalności i barierą nie do przebycia pozostaje Rosja, Węgry i miejmy nadzieję, że Polska również. My nie musimy anektować obcych narodowo ideologii, by udawać w ten sposób odkupywanie win, których nigdy nie mieliśmy, nasza historia jest naszą chlubą. Ataki lewackich środowisk niemieckich na Polaków i Polskę będą się nasilać, choćby dlatego, że zwyczajnie zazdroszczą nam wspaniałej i nie ubabranej krwią innych narodów przeszłości.Chwała Wielkiej Polsce.

Merkel gut, Merkel gut...Merkel kaput.

KOMENTARZE

 • @Autor
  Filmik pooglądam później. Może to co napiszę bardziej będzie przypominać spiskową teorię, ale spotkałam się niedawno z taką opinią. Ta opinia dotyczy wskrzeszenia tego co już było. Mój rozmówca uważa, że to wszystko jest zaplanowane... pod powrót III Rzeszy. Po to są ci emigranci.
 • @leoparda 14:16:07
  W taki spisek jestem skłonny uwierzyć, gdyż zupełnie nie wierzę w głupotę Merkel.
 • @Jinks 15:45:09
  No właśnie ta osoba mi powiedziała, że pani kanclerz jest mądrą osobą i nic nie robi bez planu. Zapytał się, czy czytałam program partii niejakiego Adolfa H. Skąd mogłam go czytać? Nie chciałabym, przecież to zbrodniarz. To byś się zdziwiła jaki jest ten program partii. Skąd to wiesz? -- zapytałam. Kupił kiedyś za komuny "Mein Kampf" i tam jest program tej partii. A ten program jest podobno bardzo przyjazny ludziom. Oczywiście nie ma tam mowy o eksterminacji ludzi. Dalej mi powiedział, że nie byłoby szans wprowadzić tego programu w życie. Jednak jak emigranci się rozzuchwalą to takie treści zyskają poparcie.

  Czasami czytam w Internecie, że niejaki Himmler przygotował plan wskrzeszenia III Rzeszy po kilkudziesięciu latach. Jaki ma wyglądać ten plan dokładnie nie znalazłam szukając go w Internecie.

  Czy mój znajomy ma w głowie jakąś teorię spiskową, nie wiem. Ja po prostu w tym się gubię :)
 • @leoparda 16:07:07
  Nie wiem, czy szanowna Leoparda wie, ale w Niemczech właśnie wznowiono edycję "Mein Kampf". Chyba jeszcze nie uczyniono z tej pozycji lektury obowiązkowej w szkołach, ale może wiąże się to z tym, o czym mówił kolega Leopardy :)

  Pozdrawiam!
 • @Jinks 17:17:09
  A wiesz, że rozmawiałam z nim na ten temat i był zbulwersowany. Byłam tym zdziwiona. Czytałam, że Żydzi nic nie mają przeciwko temu drukowi. To ma być jaką limitowana naukowa pozycja z przypisami ukazującymi jakim złem były wymysły Adolfa H. Dodałam, że jak ktoś chce znaleźć to dzieło to nie musi o nic się starać, bo jest w Internecie. On mi powiedział, że nic nie rozumiem. Fakt, nie znam się na polityce. O co jemu chodziło? Ta książka w dawnych niemieckich czasach była symbolem. Wydanie jej dzisiaj to jakby przywrócenie tego symbolu. Nie przysięga się na książkę wydrukowaną w Internecie. Tak mi powiedział. Nie powinno się tego w ogóle drukować.
 • @leoparda 17:32:41
  Witaj Leopardo witaj Jinksie.
  Nie wiem co mogą znaczyć emigranci w związku z historią Trzeciej Rzeszy.
  Hitler chciał przecież stworzyć naród czysty rasowo a tu mamy zupełne odwrócenie pojęć.
  Natomiast wydanie książkowe "MK" zapowiada się rekordową sprzedażą co wieszczą już w necie.
  Na płaszczyźnie rywalizacji wyznań widać doskonale, że Merkel czyli w zasadzie Niemcy, postawili na islam co jest zdradą chrześcijaństwa jest świadomym odrzuceniem nauki Chrystusa. Zakończy się to zapewne bardzo źle.
  Pozdrawiam.
 • @Bibrus 18:03:13
  Witaj Bibrusie!

  To już się zakończyło źle, skoro Niemki są gwałcone przez muslimów, a przecież to dopiero początek inwazji.

  Też nie wiem, co miał myśli znajomy Leopardy, ale może wiedziałbym, gdybym poznał treść MK. Niestety do tej pory nie miałem przyjemności poddać się lekturze tej pozycji, ale patrząc na to, co Żydzi wyprawiają z Palestyńczykami, chyba po nią sięgnę, bo zdaję się, że zaczynam rozumieć Hitlera.

  Pozdrawiam!
 • @Jinks 18:25:24
  Znajomy miał na myśli to, że jak emigranci dadzą popalić Niemcom, to oni zwrócą się do tej ideologii. Przepraszam, powinnam to była wyraźniej napisać.
 • @Bibrus 18:03:13
  Teraz jak ktoś słyszy dawne nacjonalistyczne teorie to ma dość. Są one zakazane. Nie powinny się już odrodzić. W demokracji na to nie ma szans. Chyba, że będzie zagrożenie, z którą demokracja sobie nie da rady. Ta spiskowa teoria znajomego zakłada, że specjalnie wpuszcza się obcych, daje im się nadmierne prawa. A to rozzuchwala każdego człowieka. Siły porządkowe demokracji nie dają sobie rady z tym zjawiskiem. Wtedy objawiają się te zakazane i zyskują poklask społeczeństwa i tak tylnymi drzwiami wprowadza się to, co jest obecnie zakazane.
 • @leoparda 18:33:09
  Może tak. Jakaś logika w tym jest.
  W związku z emigrantami we Francji mamy również renesans ruchu narodowego i nie postawiłbym pieniędzy na to, że formacja pani Le Pen nie dojdzie do władzy w najbliższych wyborach krajowych, a to byłby chyba już ostatni gwóźdź do trumny Unii Europejskiej.
 • @Jinks 18:42:58
  On twierdzi, że ludzie się nie zmieniają, narody też. Zawsze Niemcy były wielkie. Były Świętym Cesarstwem Rzymskim. A później jak cesarstwo niemieckie dostało po uszach za I wojnę światową to doprowadziło do powstania III Rzeszy. Po co były te dwie wojny światowe? A teraz to się wszystko zmieniło? Upadek?

  Ja mówiłam, że teraz Niemcy wygrali w gospodarce i to wystarczy. Poza tym czasy się zmieniają i nie ma miejsca na odradzanie się dawnych aspiracji imperialnych. Mój znajomy się z tym nie zgadza. Do czasu, tak powiedział. Czy będzie miał rację? Oby jej nie miał.
 • takie tam przemyślenie
  Niemiec to zbrodniarz, Jak Niemiec pada to trzeba go docisnąć do gleby butem .
  Jak pisał znany bloger wkur...ny ( za którym nie przepadam )- " Zdeptane pluskwy nie gryzą , tylko szczekają "
  Skur...ny zabiły dziadka , a ojciec musiał się wychowywać jako sierota, to też na życie moje i mojego syna wpływ cały czas ma.

  Gdzie odszkodowania od morderców za zrównane z ziemią miasta i zniszczone rodziny ?


  pozdrawiam,
 • @Jinks 18:25:24
  Za Hitlera ludzie byli biedni i widzieli jak są okradani przez rzydostwo. Przez lata po wojnie tak im wyprali mózgi, że są jak dzieci we mgle. Boją się nawet myśleć o jakiejś narodowej tożsamości. Tu chodzi o rozwalenie europejskiej cywilizacji i spowodowanie wewnętrznych konfliktów.
 • @
  "Kto leczy grzechy przeszłości uchodźcami?"

  Nikt z agresorów nie leczy grzechów!
  To jest plan dobrze skrojony . Nic nie dzieje się z przypadku.
  Szlachetna rasa to nie Niemcy ! Hitler wykorzystał słowa Marksa w swojej ideologi.I tak miał rozumieć.

  Wydaje się że tylko Rosja zaczęła widzieć skąd płynie zagrożenie .
 • @Bibrus
  Niemcy: kryzys migracyjny można rozwiązać poprzez podniesienie cen benzyny w UE(sic!! by biały utrzymywał migrancką hołotę nierobów!)..Niemiecki minister finansów Wolfgang Schäuble zaproponował podniesienie w Unii Europejskiej cen benzyny, by uzyskane w ten sposób środki przeznaczyć na rozwiązanie kryzysu migracyjnego. Powiedziałem, że jeśli nie wystarczy środków w budżetach narodowych i europejskim, to możemy uzgodnić, na przykład, że podniesiemy do określonego poziomu cenę litra benzyny – powiedział niemiecki minister w wywiadzie dla „Sueddeutsche Zeitung”. Schäuble podkreślił, że ograniczone środki finansowe nie powinny stać na drodze do uregulowania kryzysu. Według danych agencji ochrony granic zewnętrznych UE Frontex, w 2015 roku do wspólnoty przyjechało ponad 1,2 mln imigrantów.
  Ps...Schäuble to idiota. To jak leczenie grypy tańcem....Mutter Makrela zaprosiła to i płacić powinna....Robi się z tej IV Rzeszy czyli żydolewackiej, pedalskiej, zbankrutowanej UE groteska!!! Szkopom przez II wojnę Św. pojebało się w głowach, żydolewactwo złamało im kregosłup moralny. Tak qurwa dokręcić śrubę uczciwym białym ludziom, by żywic nierzadko gwałcicieli i zbrodniarzy wojennych, oraz przyszłych przestepców fanatyków islamu. WSTYD tacy ludzie jak ten szmaciarz nie powiem co z nim należy robić bo to nie nadaje się do wydrukowania! ale każdy wie..Jeśli do mojego sąsiada Wincentego Wydrwigrosza przyjechało liczne plemię Zulusów z Afryki, których poznał będąc tam na wycieczce to dlaczego aby ich wyżywić i dać im mieszkania oraz zasiłki cała moja rodzina i wioska ma płacić za benzynę po 12 złotych...??? Po za tym pogłębi to kryzys, bo zwiększenie ceny paliw to duże podrożenie kosztów transportu a przez to podrożenie cen wszystkich towarów. Zmniejszy się popyt na drogie towary i zmniejszy się popyt na paliwa... Czekamy na następny, fantastyczny pomysł niemiecki...Dziwne, że ci wszyscy idioci chca naprawiać wszystko ale za nasze pieniądze, jeszcze nie dawno Makrela i jej zausznicy jak Schäuble mówili, że z kasą nie ma problemu i jest pełna teraz nagle chcą podnieść podatki a należy pamiętać, że od roku 2016 wzrosły składki ochronę zdrowia, by leczyć migrantów, Makrela i jej zausznicy są już skończeni!
 • @Bibrus 18:03:13
  Koczownicy/najeżdzcy: http://alfahir.hu/sites/default/files/styles/szeles/public/indexfoto/migransok_temeto_0.jpg?itok=lFXKVLfM http://aktiv-blog.net/wp-content/uploads/2015/09/temet%C5%91.png http://napimigrans.com/wp-content/uploads/2015/09/www4.jpg http://kep.index.hu/1/0/998/9987/99873/9987335_8b61c56767f26be2c7b60f6c0b18bd10_wm.jpg http://xn--ufcaf-fsa0e.eu/wp-content/uploads/2015/08/Temeto-605x380.jpg https://i.ytimg.com/vi/vFsQsS0ulaI/maxresdefault.jpg http://www.metropol.hu/images/1443691212_mig.jpg http://img8.hvg.hu/image.aspx?id=47480284-1722-4b69-b4a3-dbf2b007cffb&view=7fcefbf8-ac48-4ee6-aef5-32203afa118c
 • @Bibrus 18:03:13
  Więcej tu: https://www.google.pl/search?q=migr%C3%A1nsok+temet%C5%91ben&tbm=isch&tbs=simg:CAQSigEahwELEKjU2AQaAAwLELCMpwgaYgpgCAMSKNgerx6nHtse5heuHtYe2R7XHvEU-j77PpU_19DmrOZQ_1rDmAP5A_1_1j4aMAEsnucQAB-zvJiayR-SGoOb0hrprMCDpaSI-TdXZfdNCBBVqra5qw02foMgo9rSQyADDAsQjq7-CBoKCggIARIEt27CUAw&sa=X&ved=0ahUKEwilwanng6_KAhXnfnIKHcN_DakQwg4IICgA&biw=1920&bih=955#tbm=isch&tbs=rimg%3ACQQZw80Rb7WOIjgWZtmwp1qo9WQh2BG0bmHgAdlSBwAjy10wt2VuEbjZUjDH9TY-auODCHzWLRGcmSysQAZDGwIkeioSCRZm2bCnWqj1EQOXbU1Ejl8YKhIJZCHYEbRuYeARgAK0OkSeuycqEgkB2VIHACPLXRHRQZHsubeReCoSCTC3ZW4RuNlSEcoEThvgB2OHKhIJMMf1Nj5q44MRgDoQuo379KAqEgkIfNYtEZyZLBGlmwTp6wnciioSCaxABkMbAiR6EYHsSjJBw7Qf&q=migr%C3%A1nsok%20temet%C5%91ben
 • @Kula Lis 65 20:28:33
  No właśnie, jak to kur..a wygląda ? Niemcy w stanie wielkiego upadku.
  Z mojej strony dodam - dobrze wam , dusze zamordowanych przez was wracają do was, zbrodniarze, wara od Polski i Słowian.
 • Za Hitlera wewnetrznym wrogiem w Niemczech zrobiono Zydow.
  Nauczono spoleczenstwo okrucienstwa.Teraz trzeba bylo tego wroga wziasc z importu.Araby porozrabiaja, to Niemcow skonsoliduje i mamy obozy koncentracyjne jak sie patrzy.Pozniej zrobi sie jakies prowokacje z polskimi huliganami i jestesmy nastepni w kolejce.Historia lubi sie powtarzac.
 • @Jinks 18:25:24
  Cześć,
  Palestyna będzie dla Żydów przekleństwem.
  Sami do tego doprowadzili.
  Pozdrawiam.
 • @leoparda 18:40:38
  Czyżby "NWO"?
 • @Zorion 19:15:21
  Twój głos nabiera szczególnego znaczenia w kontekście tego co straciliśmy przez Niemców podczas wojny.
  Pozdrawiam.
 • @wercia 19:22:56
  Czyli znowu nowa wojna?
  Pozdrawiam.
 • @klementyna 19:29:43
  Rosja piszesz...hm...tak-oby nie było za późno.
  Pozdrawiam.
 • @staszek kieliszek 20:36:37
  Ciekawe przemyślenie, jest to bardzo prawdopodobne. Z kierunku tej nacji możemy się spodziewać wszystkiego najgorszego.

  pozdrawiam z ośnieżonego już południa Polski . :)
 • @Kula Lis 65 20:04:05
  Witaj,
  jak zwykle znakomity komentarz nie wymagający poprawek.
  Zdrówka życzę w tym Nowym Roku
  Pańskim 2016.
 • @Kula Lis 65 20:28:33
  No tak, a gdyby na tym cmentarzu widocznym na zdjęciach, które zamieściłeś była jakaś macewa?
  Byłoby pozamiatane, aż miło ale to tylko...Krzyże!
 • @Zorion 20:35:31
  Dokładnie tak...wara od Wolnej Polski.
  Pozdrawiam.
 • @staszek kieliszek 20:36:37
  Witaj,
  obyś nie miał racji.
  Pozdrawiam.
 • @Kula Lis 65 20:04:05
  Zgadzam się z pańskim komentarzem. Chcę dodać . że wojnie bogate żydowsto niczego nie ucierpiało i przeniosło się do Ameryki, w Polsce obozach niemieckich mordowano biednych usraelczków a ile zamordowanych Polaków nie oszacowano
 • @Bibrus 20:43:17
  Jemu chodziło o powstanie silnych Niemiec. Jak to widzi zapytam go.
 • @leoparda 18:59:52
  "Zawsze Niemcy były wielkie. Były Świętym Cesarstwem Rzymskim."

  To tylko głupia propaganda. Były pyszne, miały chore ambicje, nie były nawet moralne, a gdzie im było do świętości?
  Jak w 1109 najechały Polskę to polskich zakładników na czas negocjacji pokojowych przywiązały do wież oblężniczych w charakterze żywych tarcz, kiedy zdecydowały się je zerwać i ponowić oblężenie Głogowa..
  Tak by robili ludzie Boży?

  Teraz nie są nawet prawe, a co mowa sprawiedliwe.
  Ich mentalność pozwala im drukować prawa z powietrza a co mowa z z potrzeb ludzkich - od sprawiedliwości po świętość.

  Takie "prawa" już nie mogą istnieć w samopodtrzymaniu, bo nie ma w nich żadnej logiki, żadnej dalekowzroczności.
  Obrona takich "praw" może odbywać się tylko i wyłącznie przez eskalację zbrodni, albo zgodę na samozatracenie.

  Ta zgoda na samozatracenie, czyli spowolnione umieranie w iluzjach nazywa się LEWACTWO.
  Dla trzeźwych to świat nie tylko na głowie postawiony, ale i na opak wywrócony.
  Świat ludzi złych, to świat, który rozróżniając dobro i zło wybiera zło.

  Świat lewactwa to świat, który już nie rozróżnia dobra i zła, zaciera ich granice, wszystko równouprawnia, a nawet równa tylko dla nakazów magii jego ideologii zupełnie już oderwanej od rzeczywistości.

  Lewactwo to nie świętość tylko najgorsza podłość, najgorsze zezwierzęcenie i to już z pobudek wewnętrznych - na zewnątrz już tylko demoralizacja. Celem moralności jest przetrwanie, przeżycie we wrogim świecie.
  Zdemoralizowani są już niezdolni do przeżycia.

  Sytuacja zgody na imigrantów to odpowiednik szczepionki. Jej celem jest wywołanie sprzeciwu zdrowych sił odpornościowych organizmu i nabranie zdolności do zwalczenia zagrożenia. W przypadku istniejącego już wewnętrznego lewactwa to tylko zwiększenie demoralizacji wewnętrznej i powodowanie choroby NIEULECZALNEJ.


  "Ja mówiłam, że teraz Niemcy wygrali w gospodarce i to wystarczy. "

  Nie, to do niczego nie wystarczy. To tylko chwilowe zwycięstwo fałszywych praw.
  Przyjdzie otrzeźwienie, to takie prawa stanowione okażą się funta kłaków niewarte.

  Sens ma tylko siła ducha, a tej w niemcach nie ma. Siłę ducha można przekuwać na materialną, ale w drugą stronę to nie działa.

  Niemcy to już trup.
 • @Bibrus 20:53:13
  "obyś nie miał racji".
  Problem w tym, ze ja zawsze mam racje gdy chodzi o przewidywanie zla.Obecna sytuacje swiatowa przewidzialem 30 lat temu i odpowiednio sie przygotowalem na miare mozliwosci oczywiscie.To przewidywanie nie jest trudne bo wszystko juz jest napisane od ponad 100 lat-Protokoly.W rodzinie nazywaja mnie smutasem bo ludzie nie lubia takich rzeczy sluchac.

  Dla Polski tez mam prosty plan obrony:Wyprodukowac w Luczniku 1 mln kalaszy i odpowiednia ilosc kulek.Koszt kilku F-16.Skladowac to po posterunkach policji i w razie niebezpieczenstwa rozdac.Strzelac, kalasza czyscic, kazdy nauczy sie w 5 minut.Patrzmy co w Syrii sie dzieje.Kilkuset chlystkow z kalaszami potrafi trzymac w terorze cale miasto a aby ich wykurzyc trzeba cale miasto zburzyc.
 • @miarka 21:36:21
  Miarko, tak je nazywano w dawnych wiekach. Oni sami nadali sobie nazwę "Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego". Wiesz, ja nie byłaby taka pewna, że Niemcy to już trup. Piszesz, że to społeczeństwo jest zdemoralizowane i niezdolne do przeżycia. A może tak nie jest? Wydaje mi się, że w najbliższych czasach dowiemy jak jest naprawdę.
 • Helmut kaput...
  Dziwimy się tu niepomiernie, że towarzystwo szanowne, pan Kieliszek i pan Kula, tak bardzo się szwabskimi problemami z koziojebczą inwazją przejmują. Toć to dla nas dobrze, że szmatogłowcy Niemca z majątku ograbią. A niech im Szojble vpisdu podatku nakłada, więcej niż 100% i tak nie nałoży. Im tam gorzej, tym u nas lepiej i bezpieczniej.

  Naród niemiecki już nie istnieje i najprawdopodobniej, jeśli posłuchać historyków, nigdy nie istniał. Spróbuj Bawarczykowi rzec, że Prusak z Północy to jego rodak. Toć oni i mowę inną mają i żarcie. Łączy ich teraz to tylko, że wszyscy równo spedaleni zostali. Mężczyzny tam za Odrą już nie znajdzie. Jak po niemieckiej stronie Zgorzelca trzeba kuraka zabić czy koty potopić, to wolą do naszych przez granicę przełazić, sami zbyt uczuciowe są. Gdzieby tam Helmut na wojnę szedł, a zresztą mało ich. Znajomy lejtnant z tamtej, niemieckiej strony granicy opowiadał, że z jego rocznika większość kolegów za oceany wyemigrowało, Stany, Australia. Bogaci też się zaczynają wynosić, gdzie bezpieczniej. A demografia u nich też słabuje, wiela ich tam na Helmutowie już nie zostało.

  Inwazja kozich synów, na nasz rozum, przez rzyda spowodowana, jako druga część Majdanu. Bardzo ktoś chce Europę zdestabilizować, majdanami, sztucznymi terrorami a ostatnio koziojebcami. Ale to wszystko dla nas wszak dobrze. Nasz Naród umęczony, po staremu na wojnę jak na zbawienie patrzy. Bo też co innego nam pozostało. Wojna światowa, oczyszczająca, by zło nawarstwione wypalić jak wiosenny pożar trawy stare. Albo Boska interwencja, ale my tu na jednostce raczej wojnę wolelibyśmy.
 • @Kula Lis 65
  Witam .Dobrze że Ty masz jeszcze siłę napisać .Ave.
 • @Pan podporucznik 00:54:27
  Bardzo mi pochlebilo ze Pan Podporucznik wymienil me nazwisko obok Kuli Lisa , ktoremu nawet do piet nie dorastam w wiedzy i merytorycznosci czy madrosci, ja jestem tylko po technikum.Bardzo lubie panskie wypowiedzi, nie czesto komentuje bo z reguly sie zgadzam.Mam rowniez wielki szacunek dla wojskowych z racji, ze moj jedyny i pierworodny syn jest sierzantem technicznym (E6) w Air Force i pracuje obecnie w Colorado Springs, w NORAD.Mecza go ciagle szkolami, 3 miesiace szkoly w takim stanie ,6 miesiecy szkoly w innym, 3 miesiace nauki jazyka polskiego w Warszawie, to 1 wojna w takim kraju arabskim 6 miesiecy, to druga w innym 6 miesiecy a zona(goralka z Mszany Gornej) i dzieci czekaja wraz z innymi zonami wojskowych na powrot mezow.Poznalem wielu z nich, zycie rodziny wojskowych nie jest uslane rozami, ciagly stress, mezowie gdzies po swiecie.Czy wroci.Bylem na bazach syna na Alasce,Nevada, Washington,Texas,Montana,South Carolina i teraz Colorado.Syn skonczyl bakalarza na uniwersytecie poza szkoleniami wojskowymi, teraz robi magistra, zlozyl podanie na szkole oficerska.Nie latwo robic kariere w amerykanskim wojsku, nie chca nadawac paskow bo pozniej emeryture wyzsza placic.
 • @Bibrus
  Polacy nigdy nie pójdą taką drogą???
  Polacy już poszli tą drogą. Polacy są największą pod względem ilości imigracją w Niemczech, i w Anglii. Polacy są drugą, po Meksykanach, największą pod względem ilości imigracją w USA. Itd., itd.
  I zamiast zrobić Amerykę, Niemcy, i Anglię w Polsce; Polacy zrobili Polskę w Ameryce, Niemczech, i Anglii. Jak? Nieustannie żądając usługi socjalne, które są obiecywane przez ... socjalistów, takich jak Merkel.
  Tymczasem, co dobre dla imigrantów, to niedobre dla państwa przyjmującego.
  I tak kolo się zamyka.
 • @Zdzich 05:47:09
  "Polacy zrobili Polskę w Ameryce, Niemczech, i Anglii. Jak? Nieustannie żądając usługi socjalne, które są obiecywane przez ... socjalistów, takich jak Merkel."/// -Zdzisiu, kto Ci takich bajek o Polakach naopowiadał? -;) -Ci, co chcą żyć z zasiłków, to nieliczne wyjątki!
 • a poza tym wysyłamy nie tylko pieniądze, ale i paczki.
  Polacy mieszkający poza granicami kraju w dalszym ciągu dużą część swoich zarobków przekazują bliskim, którzy pozostali w kraju. Narodowy Bank Polski ogłosił, że w pierwszym półroczu 2014 emigranci wysłali do Polski już prawie 2 mld euro (8,2 mld zł).W ciągu ostatnich 10 lat mieszkający za granicą Polacy przesłali do Polski około 130 mld złotych, co na przestrzeni tego okresu pozwalało podnieść krajowe PKB nawet o 2,5%. http://www.polishexpress.co.uk/
 • @Repsol 02:03:00
  My tu gadu gadu a tymczasem w Niemczech zabawa z Arabami trwa na całego. W Düsseldorfie w dzielnicy Maghreb aż 300 Policjantów lata za swoimi gośćmi z Maroka, Algierii i Tunezji. Są to już bandy kryminalistów, złodzieji torebek, walizek, ulicznych złodziejaszków i handlarzami narkotyków. Na życzenie Merkel bardzo szybko się oni zintegrowali ze społeczeństwem niemieckim, tylko że trzeba się troszkę za dużo uganiać a jest ich około 2.200 tak, że Policja niemiecka musi być stale w dobrej formie aby się bawić z gośćmi afrykańskimi. Dużo z tych gości brało udział na napady na kobiety w Sylwestra w Kolonii. W Wigilię na Mszy. Św. w Mönchengladbach wtargnęła do Kościoła młodzież islamska która się wydzierała "scheiss Christen" co można przetłumaczyć na "gówniani Chrześcijanie"... Czy ktoś w Polsce potrafi sobie to wszystko wyobrazić ? To jest wyrażny napad na Chrześcijańswto za przyzwoleniem żydolewackich pedałów, dlatego w Polsce żydolewactwo i lewactwo musi być tępione jak karaluchy!
 • @Pan podporucznik 00:54:27
  Najtaniej będzie wynająć legię cudzoziemską i za odstrzelenie każdego nielegalnie przekraczającego granicę 10 eu. Po miesiącu problem rozwiązany. We wszystkich krajach należy jak najszybciej odbić z rąk obcych opanowane dzielnice - wszystkim zaproponować powrót do rodzimego kraju lub chrzest św - w innym przypadku defenstracja - tak jak w ich kraju. Z meczetami zrobić to co oni robią z kościołami. Na wszelkie rozróby i inne macanki wysyłać wojsko z bronią ostrą i eliminować, kręcąc filmy poglądowe i wysyłać do isis naśmiewając się z ich niby terrorystów i prosząc o przysłanie kogoś bardziej wyszkolonego, bo się nudzimy, a chętnie byśmy sobie postrzelali do kozobzyków. Bo od kiedy to to obrona własnych granic przed bandytami - gwałcicielami i najeźdźcami tworzącymi własne enklawy na terenie twojego rodzimego kraju to nazizm jak próbuje się to nam wmawiać ? Ta wyprawa tych młodych byczków do krajów europy to niby nie muzułmańska wyprawa inkwizycyjna - nie uznająca praw lokalnych krajów. Jasne historia nigdy się nie powtarza tylko kołem się toczy. Pierwszy link to troszkę historii
  https://www.youtube.com
  https://www.youtube.com
  https://www.youtube.com
  https://www.youtube.com
  https://www.youtube.com
  https://www.youtube.com
 • @staszek kieliszek 05:22:00
  "Minister finansów Niemiec Wolfgang Schaeuble zaproponował w sobotę, aby w razie konieczności wprowadzić w Unii Europejskiej dodatkowy podatek na benzynę w celu uzyskania środków finansowych na rozwiązanie problemu imigrantów napływających do Europy" - panie Schaeuble ja tych "uchodźców" do Europy nie zapraszałem, nikt nawet mnie o zdanie nie pytał. Jeśli ich zaprosiliście to sobie ich utrzymujcie. Proponuję opodatkować dochody niemieckich i unijnych polityków oraz biurokratów na ten "szczytny" cel. Dlaczego jako Polak mam płacić za lewackie fanaberie Merkel, Schulza czy jakiegoś Schaeuble. Jeśli taki podatek zostanie uchwalony to będę propagował akcje obywatelskiego nieposłuszeństwa w zakresie tego podatku na utrzymywanie bandy młodych byczków z bolącymi jądrami.
 • @Kula Lis 65 07:51:07-Kiedyś z Polakami niemcy nie obchodzili się tak delikatnie. -Mordowali za samo bycie Polakiem na polskiej.
  ziemi. -Właśnie mamy dzisiaj jedną z tragicznych rocznic: https://www.google.ca/webhp?sourceid=chrome-instant&rlz=1C1AVNG_enCA672CA672&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=radogoszcz+kl+wikipedia (fragmenty): .... -Masakra na Radogoszczu;Prawdopodobnie w IV kwartale 1944 r. kierownictwo łódzkiej policji, przy współudziale miejscowego gestapo (lub odwrotnie), w obliczu jeszcze stojącego na linii Wisły frontu wschodniego (Armia Czerwona) zajęły się problemem wszelkiego rodzaju więźniów na tym terenie. Co z nimi począć gdyby Rosjanie mieli zająć miasto."...........................................................................................-Masakra rozpoczęła się około północy z 17 na 18 stycznia 1945 roku. Rozpoczęto ją od wymordowania więźniów funkcyjnych, a następnie rozstrzelania więźniów w sali nr 1 budynku głównego. Kiedy oprawcy napotkali na opór więźniów następnych sal, podpalili je we wczesnych godzinach rannych 18 stycznia, ustawiając się dookoła i strzelając do ratujących się wszelkimi sposobami więźniów. W następnych godzinach trwało poszukiwanie jeszcze żyjących i dobijanie ich. Masakry dokonała załoga więzienia pod dowództwem komendanta więzienia – Waltera Pelzhausena, wsparta bliżej nieustalonym zbrojnym oddziałem.

  Masakrę przeżyło ok. 30 więźniów[h], którym udało się ukryć podczas ludobójczej masakry[22]. W Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi (oddział „Radogoszcz”) została sporządzona domniemana lista ofiar, która zawiera ponad 1200 nazwisk[23].

  Jednym z wachmanów biorących udział w masakrze był zamieszkały w pobliżu więzienia Waldemar Norkwest. Po jej zakończeniu udał się do domu i tu popełnił wraz z żoną samobójstwo, pozostawiając list o treści:Für ein Deutschland, das wehrlose Menschen mordet, kämpfe ich nicht mehr. Ich habe ehrlich gekämpft und auch geblutet für Deutschland Sieg. Aber dies Deutschland, das ich heute im Gefängniss gesehen habe kann und darf nicht siegen. W. Norkwest, Hauptwachmeister der Schutzpolizei. (Dla Niemiec, które bezbronnych ludzi mordują, nie walczę dłużej. Walczyłem uczciwie, a również krwawiłem dla zwycięstwa Niemiec, Ale te Niemcy, które dzisiaj w więzieniu widziałem, nie mogą i nie powinny zwyciężyć. W. Norkwest, starszy wachmistrz policji)[24].

  Pogrzeb ofiar Radogoszcza odbył się 18 lutego 1945 r. na cmentarzu pod wezwaniem św. Rocha, przy ul. Zgierskiej (vis-á-vis spalonego więzienia)
 • @Repsol Pzdr!
  W Polsce po 40 latach pracy ludzie mają 890 zł emerytury, a takie bydło dostać ma 2100 zasiłku za darmo. To sie wszystko źle skończy. Całą tę unię niecj jak naszybciej szlag trafi, niech żydolewacy za swoje pieniądze tam jadą pomagać i budować ośrodki dla uchodźców, a nie naściągają islamistów żeby sobie Europejki podupcyli, to już są szczyty szczytów. Niech sobie Merkelowa do domu przygarnie to na co wyraziła zgodę, już jej jeden autokar pod nos przywieźli.
 • @@@!
  Muzułmańscy imigranci usiłowali... ukamienować w Niemczech transseksualistów. "Ubogacenie Zachodu" postępuje w zawrotnym tempie...Niemieckie środowiska LGBT i trans są w szoku, gdy media ujawniły właśnie, że w Dortmundzie grupa uchodźców muzułmańskich próbowała… ukamienować parę transseksualistów.
  To było barbarzyństwo, co oni zrobili. To byli barbarzyńcy. To mi się nigdy nie zdarzyło, odkąd żyje. Żeby w 2016 r. w Niemczech kamieniami… To szczyt wszystkiego
  — mówiła wstrząśnięta Yasmine, która jest kobietą od 30 lat. To ona wraz z przyjaciółką Elisą – także transseksualistką, została zaatakowana kamieniami niedaleko dworca głównego w Dortmundzie przez grupę północno afrykańskich imigrantów w wieku od 16 do 18 lat.
  Was k… trzeba ukamieniować
  — wykrzyknął jeden z nich po niemiecku i wraz z kompanami zabrali się do dzieła zbierając kamienie z pobliskich rabatek. Cały czas krzyczeli przy tym po arabsku.
  Niedoszłe ofiary muzułmańskiego zwyczaju ukamienowania, albo jakby nazwała to posłanka Joanna Mucha – „ubogacenia”, uniknęły obrażeń lub nawet śmierci tylko dlatego, że zza rogu wyjechał akurat radiowóz policyjny. Policjanci zatrzymali sprawców napaści i najstarszego z nich sąd zezwolił na umieszczenie w areszcie śledczym.
  Tu można zobaczyć reportaż telewizyjny (w j. niemieckim) na temat tego zajścia: https://youtu.be/99AgW_CAcNg Ps...Jejku! Co to się porobiło! Najpierw te rozmaite kobietony i inne transe zachwalały nam muslimów, jako to bardzo postępowe ich przyjmować. A teraz jak ich chcieli tak tradycyjnie, po swojemu kamieniami pobłogosławić, to znowu źle. Już jestem skołowany i nie wiem co myśleć. Chyba przejdę na islam, ale najpierw się zdeklaruję jako kobieta od 30 lat...? No sam nie wiem... Albo sama... Samo? Już nie wiem... Dobrze że jest forma bezosobowa. Ale czy muzułmanin to zrozumie? Bo "ono" też brzmi po męsku... Czyż nie? Psia krew, dobrze że im przyłożyli!! Ale wtedy jestem zaściankowy czy postępowy. Bo sam już nie wiem? Chyba się upiję. Co na to niejaki Grodzka i Wuszt czy tak jakoś z eurowizji? I bardzo dobrze , niech się ubogacają dalej , dają kneblować , gwałcić swoje kobiety i niech dalej podrygują w swoim lemingowatym tańcu fajności i poprawności . Ani jednego islamisty u nas!!!
 • @@@!
  Koszmarne wspomnienia po rodzinnym wyjeździe do Rzymu. "Uchodźcy napastowali moją przyjaciółkę" - opisuje poseł PiS Daniel Milewski http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/278400-koszmarne-wspomnienia-po-rodzinnym-wyjezdzie-do-rzymu-uchodzcy-napastowali-moja-przyjaciolke-opisuje-posel-pis-daniel-milewski Ps...Podesłać im cudaka Grodzką, Szczukę, Środę, etc..napewno wszyscy uciekną z powrotem do swoich krajów....bo ich kozy mają więcej seksu w sobie i ładniejsze.,,,W świetle tego artykułu to nie jest dziwne. https://kefir2010.wordpress.com/2016/01/13/niemiecka-policja-dostalismy-tajny-rozkaz-tuszowania-zbrodni-islamistow-i-zastraszania-ich-ofiar/ A poniżej krzyżówka cygana z żydem Petru: http://poloniatube.com/2016/01/15/co-wygaduje-do-holenderskiej-gazety-petru/?mobilizer=94099bba5169594ac0740c29a5b75f90 http://www.nrc.nl/next/2016/01/14/polen-doet-zn-eigen-vuile-was-wel-1580278
 • @Kula Lis 65 09:07:50 Steinung in Dortmund 2016. To jest ukoronowanie mówi transsexuelle -To jest rezultat
  odejścia od Pana Jezusa. -Transsexuelle Yasmin und Elise! -Pomódlmy się lepiej za pomordowanych niewinnych w Stuthofie i Radogoszczy.
 • @@@!
  http://media.wplm.pl/pictures/835x460/crop_center/upscale_True/path/2016/01/16/800/400/cef0ed0a48c549f0b06c9a58d5fdc5a9.jpeg (na zdjęciu szwedzkie ulice!) Szwecja to raj dla uchodźców! Aby lepiej im się żyło, chodzą tu nawet na kursy strzelania! A co - taka właśnie jest europejska wolność!!!...Uchodźcy bardzo chętnie wybierają Szwecję i nic dziwnego, że szturmują ten kraj. Tam wolno im prawie wszystko. Mogą chodzić nawet na kursy strzelania.
  To niestety nie żart.
  Szwecja ze środków publicznych opłaca kurs strzelecki dla uchodźców. Jest to część szwedzkiego programu integracyjnego
  —informuje portal lokalnej gazety allehanda.se.
  Czytelnicy dowiedzieli się też, że szkolenia były prowadzone na małą skalę. Ale przemilczano fakt, że kurs cieszył się ogromną popularnością właśnie wśród młodych mężczyzn - imigrantów.
  Młodzi ludzie z całego świata, Syrii, Afganistanu i Afryki biorą lekcje strzelania, wielu jest bardzo utalentowanych
  —opisuje gazeta.
  Z możliwości nauki strzelania do tarczy na początku skorzystało 50 imigrantów – głównie z Syrii i Afganistanu
  —pisze portal ndie.pl.
  Kursy strzelania dla uchodźców prowadzone są od 2013 roku i są częścią nauki języka szwedzkiego.
  Imigranci na kursach strzelania używają języka szwedzkiego w innych kontekstach społecznych niż na lekcjach języka. Mogą też poznać nowych ludzi i ciekawie spędzać wolny czas. Jest to bardzo dobre dla ich słownictwa
  —tłumaczy jeden z szkoleniowców.
  Z pewnością nauczy ich to również dyscypliny i dbania o bezpieczeństwo
  —dodaje nauczycielka strzelectwa Birgit Höglin.
  Czy to jeszcze integracja, czy już kompletne szaleństwo? Może Szwecja zafunduje jeszcze imigrantom po pistolecie, będzie jeszcze bezpieczniej. Według najnowszych prognoz szwedzki Urząd ds. Migracji spodziewa się rekordowej liczby ponad 90 tys. wniosków o azyl. W ponad 9,5-milionowej Szwecji już ok. 15 proc. ludności stanowią obcokrajowcy.
  newobserveronline.com/allehanda.se./ndie.pl Ps...W XI wieku cała Europa bała się Wikingów. W XXI wieku cała Europa śmieje się z ich - poprawnie politycznego - szczania na siedząco !!!! Teraz strzelają do tarczy, potem odstrzelą Szwedów, a Szwedki sobie zostawią i już będą mieć raj. Po co im hurysy. Mają pewnie też lekcję rzutu granatem, ale jeszcze trzeba zorganizowac kurs, jak samemu zbudować bombę, najlepiej z zapalnikiem (bo może zabraknąć samobojców), a kiedy kursy porywania samolotów? brak takich kursów to dyskryminacja - a te nieroby tylko mają robić dzieciaki, conajmniej 6 na rodzinę, aby stworzyć Europejski Kalifat. A kursy odcinania głów maczetą ten im rząd szwedzki funduje w ramach integracji ze społeczeństwem Szwecji? Mój but jest mądrzejszy o szwedzkich polityków. Na wiosnę jak ruszy kolejna fala "uchodźców" skończy się walka Niemców o demokrację w Polsce, komisje srisje europejskie i wtykanie nosa w nasze sprawy. Będą mieli swój lewacki raj. Nie żal mi ich.
 • @Kula Lis 65 09:32:37-Nie denerwuj się. Szwedzi mają po prostu dobrych nauczycieli.
  i jak to germanie są bardzo zdyscyplinowanymi i dobrymi uczniami. -Nie to co my, "warchoły" ;) https://youtu.be/Jl2eo1bYSjI
 • @moher
  Austria ma dość napływu imigrantów. Zawiesza Schengen i zaostrza kontrole graniczne!!! Austriacki rząd tymczasowo zawiesił Schengen, wprowadzając pełne środki kontrolne na granicach przy wjeździe do kraju. O swojej decyzji kanclerz Austrii Werner Faymann poinformował w wywiadzie dla gazety „Oesterreich”.
  Każdy, kto do nas przybywa będzie dokładnie sprawdzony na granicy
  — zaznaczył Faymann, dodając że od tej chwili Austria wprowadza jeszcze mocniejszą kontrolę granic i będzie deportować ludzi, którzy nie posiadają odpowiednich dokumentów
  W punktach kontroli granicznej każdy musi okazać dowód tożsamości
  — powiedział Faymann, dodając, że jeśli UE nie może zapewnić bezpieczeństwa na granicach zewnętrznych, kraje powinny rozpocząć kontrolowanie własnych granic.
  Austria zamierza wykorzystać armię, aby zatrzymać falę uchodźców, która przedziera się przez kraj, by dotrzeć do Niemiec. Ps...Czyli oblężenie i obłożenie Wiednia rozpoczęte...przez migrantów!!!.... A kiedy bitwa? Pierwsi krytykowali Węgry i Polskę za ostrożność wobec imigrantów. A gdzie teraz się schował ten madry inaczej Austryjak co rzygał na Orbana??? I zawiesili Schengen ? Coś słabo z "demokracją" w Austrii. Czy teraz Niemcy planują ponowne zajęcie Austrii by uczyć ich tolerancji i miłości do migrantów, czyli niemieckiej "demokracji"????
 • @Kula Lis 65 10:01:58- Nie denerwuj się. (wykonujesz dobrą pracę informacyjną)!
  -przebudzenie Europy musi nadejść. -Trzeba tylko się pomodlić i diabeł stanie się bezsilny. PolskaWWW! http://wentylator.neon24.pl/post/128879,polska-to-serce-europy SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • Kochani!.To wszystko z tymi Arabami jest zaprojektowane.
  Jaki cel? Dowiedziecie sie wkrotce.Angela Makrela.
 • @staszek kieliszek 10:33:27 -This is a news of the day!
  -Odkryłeś Amerykę? -:)))
 • @@@!
  Szwecja: Policja bała się informować o gwałtach imigrantów(sic!!!) Szwedzka policja dopiero po pięciu miesiącach przyznaje, że nie informowała o setkach napaści seksualnych, jakich dopuszczali się muzułmańscy imigranci. Doszło do nich podczas zeszłorocznego festiwalu rockowego w Sztokholmie. Kobiety i dziewczęta były masowo napastowane, napadane i gwałcone przez młodych imigrantów, ale policja nie udostępniła tej informacji publicznie w obawie przed oskarżeniem... o rasizm. W Szwecji dopiero po pięciu miesiącach policja przyznała, że po sierpniowym festiwalu w Sztokholmie otrzymała tysiące zgłoszeń od młodych uczestniczek muzycznego wydarzenia o tym, że były napadane, brutalnie zaczepiane i gwałcone praktycznie na oczach setek widzów, spośród których żaden nie ruszył z pomocą. - Nie ukrywaliśmy tych przypadków, ale też nie mówiliśmy o tym publicznie – przyznaje Varg Gyllander z policji w Sztokholmie w rozmowie z reporterem BBC. – Wiedzieliśmy co się dzieje, dostawaliśmy setki zgłoszeń każdej doby, ale nie mówiliśmy o tym publicznie, nikogo nie ostrzegliśmy. To był wielki błąd – przyznaje teraz policjant. Ilu napastników oskarżono? Jednego.

  - Działali w grupach po pięciu, dziesięciu, piętnastu. W wielkim tłumie bawiących się ludzi ciasno otaczali dziewczynę. Na początku wyglądało to jak zabawa, taniec wśród rozbawionego tłumu, ale potem dopuszczali się seksualnego ataku – opowiada Roger Ticalou, jeden z organizatorów festiwalu “We are Sthlm”.

  – Nigdy wcześniej nie byliśmy świadkami czegoś, co wygląda jak grupowa rozrywka, sposób na spędzenie wieczoru – wyprawa grupy mężczyzn tylko po to, by dopaść kobiety, napastować je seksualnie lub zgwałcić – mówi Paula Bieler z antyimigranckiej partii Szwedzcy Demokraci. – To wina kultury i zwyczajów krajów z których pochodzą. W Szwecji mamy kompletnie inne podejście do praw kobiet - mówi Bieler i dodaje, że "zachowanie policji w trakcie festiwalu było skandaliczne. Policja nie może sobie pozwalać, by filtrować informacje na podstawie swoich politycznych przekonań".
  Ps....Policja nie ma politycznych przekonań. To rząd Szwecji nakazuje policji tuszowanie zbrodni kolorowych. Wszędzie na zachodzie się to robi. To jest gigantyczny sabotaż białej ludności przez własne rządy. Politycy na zachodzie są odpowiedzialni za tysiące kradzieży, gwałtów i morderstw rocznie, bo to oni sprowadzili kryminalistów. Nie jest żadną tajemnicą, że araby czy murzyni są wyjątkowo kryminalni. To jest działanie z premedytacją. To jest zwykły sabotaż. Stanowcze NIE beduinom w Polsce!!! Poinformujcie, jakimi chorobami wenerycznymi ci "goście" zarażają zgwałconych!!!...A wróble ćwierkają w całej Szwecji (oczywiście w drugim obiegu), że Ola Palme został zamordowany przez SAPO, szwedzką tajna policję. To był akt rozpaczy i próba ratowania Szwecji przed multi-kulti. Nie udało się, przyszło po Palme siedem gorszych duchów. Palme jest ojcem chrzestnym multi-kulti, zagłady Szwecji. Obejrzałem film "About a Young Man" Gabriela Dorobantu, w którym można zobaczyć jak wygląda pobór do szwedzkiej armii i nie mam wątpliwości, że w Szwecji żaden biały mężczyzna nie obroni żadnej białej kobiety przed gwałtem ze strony tzw. imigrantów. Kto chce wiedzieć dlaczego? - niech obejrzy choćby trailer. Także polecam czytelnikom wpisac w wyszukiwarce "Captain Sweden" i popatrzec na pierwszy rysunek. w jednym krotkim komiksie cała prawda o tym chorym na żydolewactwo obecnie kraju.
 • @@@!
  Ja się nadziwić nie mogę, że FDJ tak długo prowadzi Niemców do destabilizacji...Kanclerzem Niemiec została osoba, która nie zna kapitalizmu, wolnej gospodarki rynkowej i nie była nigdy odpowiedzialna za chociażby małą gminę. Jest to córka uprzywilejowanego w dyktaturze NRD pastora- polityka, działaczka niemieckiej młodzieżówki (FDJ) i doktor fizyki, której pracy doktorskiej ocenionej ponoć na tróję, nie można również (ponoć) znaleźć. Jest błędem oczekiwanie od takiej osoby rozwiązania problemu, który ją przerasta. Ona nie bardzo rozumie, o co chodzi, bowiem nie odróżnia uchodźcy od imigranta. Obserwuję od 10 lat politykę niemieckiej kanclerz, która gra rolę silnej kobiety i tylko dzięki mediom jest to możliwe. Widzę czarno przyszłość Europy przy takiej marnej umiejętności do logicznego myślenia wielu funkcjonariuszy decydujących o jej przyszłości. Niemcy muszą znaleźć wreszcie kanclerza z prawdziwego zdarzenia, bo będzie źle. Nie ma sensu pozostawanie w takiej Unii, założenie było proste integracja rynków gospodarczych a to co się wyprawia to jakaś czarna komedia w kilku aktach, im szybciej skończymy w tym udział tym mniejsze będę nasze koszty!
 • @@@!
  Kto to widział ,aby Polska miała wpuszczać do swojego kraju jakiś niemieckich kontrolerów ? To tak jak byśmy zatrzymali się na ulicy obok stojącego radiowozu z prośbą aby ci coś znaleźli aby mogli nam zatrzymać prawo jazdy lub przynajmniej aby wlepiono nam bardzo wysoki mandat z punktami karnymi włącznie ! Nie wierze wlasnym uszom i oczom...."Prezydent Andrzej Duda będzie przekonywał w Brukseli, że Europy nie stać na sztuczny konflikt w relacjach z Polską, gdyż jest ona potrzebna do rozwiązania rzeczywistych kryzysów w UE, m.in. emigracyjnego - powiedział prezydencki minister Krzysztof Szczerski."(sic!!!)... Co to za argument szykanowanego i pomawianego państwa, nie opluwajcie nas, bo jesteśmy wam potrzebni? Na Boga...Czy wypowiadając te słowa Prezydent RP rzeczywiście zobowiązał się do tego żeby Polska pomagała rozwiązywać problem islamskich imigrantów? Czy to odwrót od deklarowanej przez PiS w wyborach opcji zero dla imigrantów z bliskiego wschodu? Czy Rząd RP planuje coś o czym nas nie informuje? Naród nie życzy sobie uczestniczenia w rozwiązywaniu niemieckich problemów imigracyjnych. Domagajmy się referendum!!!! zanim nie jest za późno!!! Zdecydowanie uważam, że nie należy ulegać i cofać się nawet na milimetr. Widać wyraźnie, że przecież tym z "eurokołchozu" nie chodzi o obronę demokracji w Polsce. Chodzi o wpływy polityczne i gospodarcze Niemiec oraz wielkich korporacji. Przypominam również o ustawie "1066", to należy JAK NAJSZYBCIEJ UCHYLIĆ !
 • @Bibrus
  Najlepsze jest to, że jak już muzułmanie przejmą władzę w zachodniej gejropie, to na samym wstępie wybiją właśnie, pedalstwo, lesbijstwo, homoniewiadomo, lewaków i liberalow ;-) A co będzie z "love parade"? Czy dzielni transseksualiści, pedały i inne LGBT, tak odważni w świętokradczych profanacjach krzyża, kościołów i chrześcijańskich świętości - wyjdą w Niemczech na ulice? Czy pokażą muzułmanom, że wolność cenią uber alles?
  Czy nagle ogłoszą, że przenoszą swoją misję do iternetu i będą się gzić anonimowo w sieci? A paru takich islamistów przydało by sie na Czerską .
 • @@@!
  Milosz Zeman: integracja społeczności muzułmańskich jest praktycznie niemożliwa!!!...Doświadczenie krajów zachodnioeuropejskich potwierdza, że integracja społeczności muzułmańskich (w europejskie społeczeństwo) jest praktycznie niemożliwa – powiedział prezydent Czech Milosz Zeman praskiej gazecie „Blesk”. Doświadczenie krajów zachodnioeuropejskich, gdzie istnieją getta i zamknięte dzielnice (zamieszkałe przez cudzoziemców), a także ostatnie wydarzenia po raz kolejny wyraźnie pokazują, że integracja społeczności muzułmańskich (w europejskie społeczeństwo) w zasadzie nie jest możliwa – powiedział Zeman. Czeski prezydent dodał, że przedstawiciele każdego narodu biorą ze sobą do innych krajów swoje przyzwyczajenia, swoją kulturę, ale w nowym miejscu powinni przystosowywać się do tutejszych tradycji i kultury. Oczywiście, integracja jest możliwa w przypadku kultur, które są podobne, a to podobieństwo może być bardzo zróżnicowane – wyjaśnił Zeman. Jako przykład udanej integracji podał on wielotysięczne społeczności Wietnamczyków i Ukraińców w Czechach.
 • @Repsol
  Transseksualistki, pederaści, lesbijki, etc.. z Dortmundu najpierw witały z otwartymi ramionami uchodźców i imigrantów, a teraz mówią, że to, co ich spotkało, to barbarzyństwo. Zaskoczone?, że są w ich muzułmanów hierarhii mniej warte od kozy, owcy, lamy czy młodej wielbłądzicy? Merkelowej polityka otwartych drzwi dla uchodźców, czemu przyklaskiwały i nasze panie, te z kręgu wyzwolonych. Im wcześniej do niemieckich panienek i reszty przyjaźnie nastawionych do uchodźców, fakt ich barbarzyństwa dotrze, tym lepiej i bezpieczniej dla nich i ich odmienności płciowej, choć barbarzyństwo w innym wymiarze dotknęło i płciowo-normalne niemieckie panny w noc sylwestrową. Należy POsłać im, jak najprędzej, na POmoc Grodzką, Szczukę, Środę / albo Czwartek/ , Sierakowską, Labudę, Paradowską, Holand, Kiepskiego, Bohuna itp. POd dowództwem Bietronia razem z "ks." Lemańskim z tęczą i czekoladowym orełem Sczynukowicza - Litwina. I tęcza z kondylionem im na drogę !! Tak sobie czasem myślę, że może w tym islamie nie wszystko jest krańcowo złe...?!
 • @moher 06:27:47
  Kto mi te bajki naopowiadał? -;)
  Ci, którzy notorycznie głosują na lewicę. Jest ich większość!
 • @Repsol
  40 imigrantów z Maghrebu zatrzymanych podczas akcji w Duesseldorfie(sic! tylko tylu?)
  40 imigrantów z Afryki Północnej zostało aresztowanych podczas akcji policji niemieckiej w jednej z dzielnic Duesseldorfu w zachodnich Niemczech - podała dzisiaj miejscowa policja. Okolice dworca uznawane są za bastion grup przestępczych w tym mieście. W przeprowadzonej wczoraj wieczorem obławie uczestniczyło ponad 300 policjantów i urzędników służb miejskich. Podczas sześciogodzinnej akcji skontrolowano tożsamość blisko 300 osób. Osoby zatrzymane przebywały w Niemczech nielegalnie. Okolice dworca w Duesseldorfie, nazywane ze względu na dużą liczbę imigrantów z Afryki Północnej "Maghrebem", uważane są za siedlisko grup przestępczych trudniących się kieszonkowymi kradzieżami, napadami rabunkowymi na przechodniów i handlem narkotykami. Przedstawiciele policji zapewniali, że ich akcja planowana była od dawna i nie ma nic wspólnego z niedawnymi wydarzeniami w Kolonii. W noc sylwestrową przed dworcem głównym w Kolonii doszło do napastowania seksualnego i napadów rabunkowych na kobiety na masową skalę. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, sprawcami byli głównie imigranci z Afryki Północnej. Zajścia w Kolonii wstrząsnęły niemiecką opinią publiczną i wywołały dyskusję o związkach między imigracją a bezpieczeństwem. Władze podejrzewają, że napaści na kobiety mogły być akcją wcześniej zaplanowaną, w której uczestniczyli sprawcy z innych miast. Duesseldorf jest oddalony od Kolonii o 39 km. Ps... Jak to? Przecież to są wspaniali ludzie, którzy ubogacaja kulturowo państwo niemieckie... Jak policja niemiecka może tych ludzi tak nachodzic i zakłócać im spokój. To jest skandal!!! Wszyscy powinni kochać imigrantów i pozwolić im robić co tylko zechcą. Unia Europejska powinna zająć się natychmiast ksenofobiczną, antyislamską postawą Niemiec wobec tych miłujących pokój dobrym ludziom. A teraz poważnie...Oj, jak tak będą po 40 łapać, choćby i dziennie, to nigdy nie wyłapią tego grubo ponad miliona, który im Merkelowa wpuściła, bo się muzułmanie szybciej będą rozmnażać, niż ich niemiecka policja wyłapywać. Islam, islamem, ale artykuł mówi o tym, że z normalnego miasta, całkiem normalniej i kiedyś ładnej dzielnicy w okolicach dworca, bo stąd rozpoczynają się dalej promenady z różnymi sklepami i galeriami zrobiło się getto dla Arabów. To młodzi przestępcy, często nielegalni w Europie, a deportować nie ma jak, bo ich Tunezja czy Maroko nie przyjmują! A, że nie chce im się pracować (moga nawet na czarno)i kobiety traktują gorzej niż wielbłądy...w necie pojawiły się filmy o Dreźnie i o tym, że w tym mieście Arabowie (ludzie mówiący po arabsku hi hi jak to jest w nowomowie) przejęli place i dworzec i rządzi tam ich mafia narkotykowa jeszcze w sierpniu. W filmie jest o bezsilności policji i strachu mieszkańców. Od sierpnia wiedzieli, że okolice dworców w miastach niemieckich stały się miejscem spotkań nielegałów. Od sierpnia czytamy w necie, że im brakuje po 200 tys. bo weszli a się nie zarejestrowali (co świadczy o bezsilności policji i służb niemieckich) i nikt nie wie gdzie się podziewają..... hi hi teraz odkryli, jak to towarzystwo się zorganizowało. Polecam film z sylwestra w Berlinie (wszyscy się ekscytują Kolonią) tam emigranci strzelali na wiwat? z pistoletów na ulicy - znaczy oni są uzbrojeni i to nieźle. A "nasza duszeńska Bieńkowska" chce nam zakazać całkowicie broni, a Szwedzi urządzają kursy strzeleckie dla emigrantów, tłumacząc, że w ten sposób szybciej się uczą języka i chwalą, że emigranci są bardzo utalentowani w tej dziedzinie.... to są żarty i kpiny! Kierowniczka kursu B. Höglin mówi, że "niektórzy z nich są bardzo utalentowani". Trwa to od 2 lat. http://newobserveronline.com/sweden-state-funded-muslim-sniper-training/ (po angielsku) U nas na strzelnicach strzela sie do biegnacego dzika a tam do biegnącego Szweda!
 • gwałtu rety
  A tak statystycznie, ile gwałtów dokonali obywatele własnego kraju (Niemiec, Polski, itp.) vs. imigranci z krajów arabskich?

  (Obraz dziewczyny europejskiej: Ratunku! Jestem naga!)
 • @Bibrus
  Euractiv: UE zniknie z procesu politycznego...(oby jak najszybciej!) Unia Europejska jest tak bezradna, że nie może podjąć decyzji nawet o własnym rozpadzie, dlatego jej istnienie lub demontaż nikogo nie zmartwi uważa George Friedman. Stany Zjednoczone już spisały Unię Europejską na straty. Zresztą, to samo zrobiły kraje członkowskie wspólnoty. Już dziś nikt nie przywiązuje szczególnej wagi do rekomendacji unijnych, a za chwilę zostanie ona przez wszystkich zapomniana – twierdzi założyciel Stratfor George Friedman w rozmowie z portalem informacyjnym Euractiv. Zdaniem analityka, misja Unii Europejskiej nie powiodła się i raczej nikt nie będzie szukał dla niej alternatywy. Niepowodzenia integracji europejskiej wyraźnie odzwierciedlają kryzys, ponieważ kraje nie są w stanie porozumieć się nawet między sobą i znaleźć wspólnej strategii w celu rozwiązania problemów. Dochodzi do tego przede wszystkim dlatego, że wspólnota nie ma już żadnego autorytetu i wagi politycznej wśród krajów członkowskich. Przyszłość Unii Europejskiej rodzi wiele pytań. Już teraz nie może ona podejmować jakichkolwiek znaczących decyzji. Tym bardziej nie będzie w stanie podjąć decyzji o własnym rozpadzie uważa George Friedman. Prawdopodobnie z UE stanie się to, co dzieje się już dziś: kraje europejskie już niedługo przestaną zwracać na nią uwagę. Instytucje w Europie przypominają muzeum: nadal są dostępne dla zwiedzających i nadal funkcjonują, ale nie odgrywają istotnej roli podkreśla Friedman. Jego zdaniem UE raczej nie przestanie istnieć, ale wypadnie z procesu politycznego.
 • @Bibrus
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/talib-przyby-do-miasta.jpg?w=286 Ingrid Carlqvist: „Czy Talib przybył do miasta?” Miesiąc Islamu i Wielokulturowości w Szwecji: Grudzień 2015.....* Jedna trzecia niedawnych pożarów w ośrodkach dla uchodźców została wywołana przez samych azylantów. – Sveriges Radio, radio publiczne.
  .

  * Bardzo istotnym czynnikiem sprzyjającym rozwojowi [katastrofy uchodźców] jest głęboko zakorzeniony, zarozumiały pogląd Szwedów, że kraj jest moralnym supermocarstwem. Radośnie zachowywaliśmy się jak sumienie świata. Z tego, że nie braliśmy udziału w Drugiej Wojnie Światowej, uczyniliśmy cnotę, podczas gdy inni postrzegali to jako najzwyklejsze tchórzostwo. Buńczucznie nie weszliśmy w związek militarny z NATO, kalkulując zimno, że w przypadku wojny pomogą nam inni.” – Stefan Hedlund, profesor Studiów Rosyjskich i Wschodnioeuropejskich.
  .

  W Szwecji, seks z dziećmi poniżej 15 roku życia jest karalny. Uważany jest za gwałt, nawet jeśli do stosunku doszło za zgodą obu stron. To jednak najwyraźniej nie powstrzymało mężczyzny z Bliskiego Wschodu, mieszkającego w Szwecji, od zapłodnienia swojej 14-letniej żony. Zamiast więzienia, mąż, jak również rodzice dziewczynki otrzymali status stałego rezydenta. Zajście to zostało ujawnione 1 grudnia przez blogerkę Merti Wager, która regularnie publikuje zdarzenia, o których dowiaduje się od swoich źródeł, pracujących dla Służby Imigracyjnej. Jeden z pracowników Służby Imigracyjnej napisał:

  „Oznacza to, że wszyscy – oskarżyciel publiczny, policja i Służba Imigracyjna – zignorowały fakt, że „mąż” jest winny przestępstwa, za które grozi kara pozbawienia wolności minimum dwa lata. Czyli akceptujemy fakt, że dorośli mężczyźni uprawiają seks z 13-latkami w Szwecji bez jakichkolwiek konsekwencji prawnych? Równość przed prawem. O, nie. Jaki to wysyła sygnał do innych osób w podobnej sytuacji, albo planujących przywiezienie dziecka-panny młodej ze swojej ojczyzny? Najwyraźniej, prawo szwedzkie stosuje się tylko wobec Szwedów.”

  3 grudnia: 26-letni Syryjczyk, znany jako „N. N.” został aresztowany pod zarzutem pobicia i grożenia 16-latkowi w ośrodku dla uchodźców w Borgholm. W październiku, N. N. został oskarżony o dwie próby bezprawnych gróźb śmierci wobec azylanta wyznającego jeden z odłamów chrześcijaństwa. Podczas aresztowania próbował ukryć swój telefon komórkowy, na którym później policja znalazła zdjęcia z wojny w Syrii, przedstawiające N. N. pozującego z mieczami i bronią palną.

  Chrześcijański uchodźca zeznał podczas procesu, że był przerażony, gdy N. N. zagroził, że obetnie mu głowę. Sąd gminny zdecydował ukarać N. N. grzywną, ponieważ „nie ma powodu, by sądzić, że N.N. powtórzy swoje występki.” Teraz jest on znów podejrzany o popełnienie poważnego przestępstwa, ale oskarżyciel nie widzi sensu, aby i tym razem zatrzymać go w areszcie, gdyż nie istnieje „jakiekolwiek ryzyko, że popełni więcej przestępstw.”

  5 grudnia: W dzienniku Helsingborgs Dagblad, ukazał się artykuł o 70-letnim fresku przedstawiającym Jezusa, który ma zostać zamalowany wiosną, gdy dom parafialny Gustava Adolfa zostanie przeistoczony w dom studencki. Według gminy, życie studenckie powinno być wolne od jakichkolwiek związków politycznych i religijnych i dlatego też postać Jezusa ma być przykryta innym znakiem. Organizacja studencka uważała, że nie obejdzie to mieszkańców Helsinborga, ale okazało się, że obeszło. 9 grudnia, lokalna gazeta doniosła, że postanowienie gminy silnie zdenerwowało wiele osób. Czytelnicy komentowali: „Dziwią nas takie pochlebstwa” i „Czy Talib przybył do miasta?”

  Jednakże kościół szwedzki nie widzi problemu w zniknięciu malowidła Jezusa. „To dla mnie nic poważnego”, powiedział miejscowy ksiądz, Björn Kjellström. „Dzieło, owszem, jest piękne, a w budynku przebywali chrześcijanie, ale gdy sprzedaje się obiekt, obowiązki przechodzą na nowego właściciela.”

  8 grudnia: Prokuratura w Wiedniu zatrzymała 17-letnią somalijską dziewczynę, obywatelkę Szwecji. Była podejrzana o kolaborację z Państwem Islamskim, dokąd prawdopodobnie jechała, gdy została aresztowana. Oskarżyciel publiczny, Nina Bussek, powiedziała w publicznej telewizjiSVT Nyheter: „Poprosiłam sąd o wydanie nakazu zatrzymania dziewczyny, żebyśmy mieli czas na dochodzenie w sprawie podejrzenia o jej koneksje z terrorystami.”

  Ponieważ przynależność lub popieranie organizacji terrorystycznych nie jest w Szwecji przestępstwem, władze austriackie zadecydowały o zatrzymaniu 17-latki i oskarżeniu jej na miejscu. Christina Salzborn, rzecznik sądu w Wiedniu, powiedziała dziennikowi Göteborgs-Posten: „Jeżeli władze Szwecji nie chcą jej ekstradycji, prawo austriackie przewiduje, że możemy ją postawić w stan oskarżenia i przeprowadzić proces tutaj, nawet gdy podejrzana nie jest obywatelem Austrii, a przestępstwo nie zostało popełnione na terenie naszego kraju.

  8 grudnia: Gmina Karlstad wyłożyła 400 tysięcy koron (ok. 47 tysięcy dolarów) na kampanię z czerwonymi naklejkami. Zostały one rozesłane wraz z listami o treści: „Każdy dom w gminie Karlstad otrzymał naklejkę z napisem ‚Otwartość – Tak, proszę!’ Prosi się o naklejenie ich na drzwi lub skrzynki pocztowe, aby pokazać, że chcą Państwo przyczynić się do otwartego Karlstad. Mamy nadzieję, że drzwi i skrzynki pocztowe będą świecić na czerwono i sygnalizować ‚ciepłe przyjęcie (migrantów) w Karlstad.’ ”

  Dziennikarz Thomas Gür napisał na Facebooku: „Tak właśnie wygląda szwedzki autorytaryzm…uśmiechająca się twarz i przyjacielskie nawoływanie do ‚solidarności.'”

  Wiele osób było zdziwionych witryną internetową kampanii, która wygląda jak portal randkowy. Dyrektor Działu Komunikacji Miasta, Katarina Lindström, była bardzo zadowolona, że 116 osób zarejestrowało się i utworzyło profile na stronie w ciągu pierwszej doby, ale rozczarowana ponad 70 prób sabotażu w tym samym czasie.

  9 grudnia: Gazeta Dalarnas Tidning ujawniła, że wyżywienie mieszkańców ośrodka dla uchodźców w Trängslet kosztuje olbrzymią kwotę pieniędzy – 7 milionów koron (ok. 822 tys. dolarów) na miesiąc, czyli 87 milionów rocznie (ponad 10 milionów dolarów). Według przepisów, żywność powinna kosztować maksymalnie 150 koron (17,50 dolarów) na osobę na dzień, ale Trängslet płaci prywatnej firmie 572 korony (67 dolarów).

  „W chwili obecnej, jesteśmy zmuszeni przyjmować to, co jest dostępne i możliwe, aby poradzić sobie z napływem migrantów. Oczywiście, zawsze naszym celem jest zminimalizowanie kosztów dla podatników”, powiedziała Dyrektor Jednostki Służby Imigracyjnej, Maria Löfgren.

  Zasoby wydają się być nieograniczone o ile chodzi o azylantów, ale standardy, gdy wziąć pod uwagę to, co jedzą szwedzkie dzieci, pogarszają się. Doniesiono ostatnio, że, na przykład, dzieci w Alvesta nie będą już dostawały na obiad mleka, a nawet, że niektórzy uczniowie będą, być może, zmuszeni płacić za obiady.

  9 grudnia: Publiczne radio Sveriges Radio ujawniło, że jedna trzecia niedawnych pożarów w ośrodkach dla azylantów była wywołana przez nich samych. Pomimo potężnej fali oburzenia ze strony społeczeństwa jesienią 2015 r., kiedy to Szwedzi byli oskarżani o podpalanie ośrodków dla uchodźców, a rząd obiecywał nieujawnianie adresów ośrodków dla migrantów oraz nadzór helikopterowy nad nimi, policja zupełnie inaczej oceniała sytuację. Informacje te dostały się do wiadomości publicznej dzięki liberalnemu parlamentarzyście, Rogerowi Haddadzie, należącemu do Parlamentarnej Komisji Sprawiedliwości, który zaprosił na spotkanie Komendanta Policji Narodowej i Dyrektora Agencji Bezpieczeństwa. „Komendant Policji Narodowej powiedział, że pożary nie są zorganizowane. Nadal trwa dochodzenie w ich sprawie. Do tej pory miało miejsce około 30 pożarów w domach dla azylantów i z tego, co zrozumiałem, około jedna trzecia z nich wybuchła wewnątrz ośrodków,” powiedział Haddad.

  11 grudnia: Aftonbladet ujawniła, że afrykańska kobieta, zatrudniona tymczasowo w ambasadzie Szwecji w Nigerii została aresztowana. Jest podejrzana o sprzedaż 74 fałszywych wiz. Kobieta, zatrudniona przez szwedzką Służbę Imigracyjną, była na urlopie i pracowała czasowo w ambasadzie jako attaché ds. migracji, zajmując się sprawami imigracyjnymi. Pod koniec 2014 roku została odesłana do kraju, ponieważ w „poważny sposób zaniedbywała swoje obowiązki.”

  Osoby, które otrzymały fałszywe wizy, pochodziły z tego samego kraju w Afryce Zachodniej – nie była to jednak Nigeria. Gdy kobieta była na wakacjach, nie pojawiły się żadne wnioski o wizę z tegoż kraju. Pomimo tego odkrycia, minął cały rok, zanim została ona zatrzymana. Według doniesień, ukuła fortunę dzięki swojej działalności i jest teraz także przesłuchiwana przez władze holenderskie odnośnie podejrzenia o „handel ludźmi.” W raporcie wewnętrznym Służby Imigracyjnej opisuje się jej działania jako „alarmujące” i będące „systematycznym oszustwem”, a także szkodzące wizerunkowi Szwecji na scenie organizacji międzynarodowych.

  11 grudnia: Gdy na oczach całego świata odbywał się bankiet noblowski, przed Urzędem Miasta w Sztokholmie odbywał się cichy protest. Wśród protestujących była grupa policjantów, którzy pragnęli okazać swoje niezadowolenie z powodu zbyt niskich płac i sytuacji zawodowej. Ponieważ zabroniono używać im głośników, aby nie przeszkadzali laureatom Nagrody Nobla, królowi i innym dygnitarzom, policjanci zakleili swoje usta taśmą samoprzylepną. „Czujemy się, jakby nas uciszano. Krótko mówiąc, nikt nas nie słucha” – powiedział Sveriges Television przewodniczący miejscowego związku zawodowego policji, Stefan Eklund.

  14 grudnia: Alternatywny portal wiadomości, Nyheter Idag, ujawnił, że 24-letni muzułmański mężczyzna, który zamordował kobietę w Oskarshamn 13 grudnia, mógł już być cztery lata wcześniej deportowany ze Szwecji. 24-latek przybył z Syrii wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem w 2011. W listopadzie tego roku został oskarżony o napaść kwalifikowaną na 33-letnią Szwedkę, która była z nim w ciąży. Po awanturze, kobieta obudziła się, gdy partner próbował ją udusić, po czym zadał jej ciosy nożem w brzuch i klatkę piersiową. Próbował też podciąć jej gardło.

  Mężczyzna został skazany na 2,5 roku pozbawienia wolności, ale dzięki temu, że „miał związek ze szwedzkim społeczeństwem”, uniknął deportacji. W 2014 roku został oskarżony o napastowanie tej samej kobiety – tym razem odsiedział w więzieniu 10 miesięcy. Po odbyciu wyroku, spotkał inną kobietę, którą zabił.

  15 grudnia: Zatrzymano trzech mężczyzn, którzy zgwałcili chłopca w ośrodku dla „dzieci-uchodźców bez opieki.” Podejrzani, z Iranu i Afganistanu, twierdzą, że są w wieku od 15 do 18 lat. Według prokuratury, znaleziono „wiele próbek spermy.” Oprócz gwałtu kwalifikowanego, mężczyźni są oskarżeni o utrudnianie pracy wymiaru sprawiedliwości – grozili, że zabiją swoją ofiarę, jeśli komukolwiek powie o tym, co się wydarzyło. Mężczyźni zaprzeczają wszelkim oskarżeniom przeciwko nim.

  16 grudnia: 16-letni migrant z Afryki został oskarżony o nadzwyczaj okrutne morderstwo homoseksualnego transwestyty w Gothenburgu. Transwestyta został mocno poturbowany, do tego zabójca obwiązał jego szyję padłym wężem. Policja zatrzymała mordercę w późniejszych godzinach tego samego dnia. Jednym z najmocniejszych dowodów przeciwko mężczyźnie było wideo na jego telefonie komórkowym. Próbował je usunąć, ale policji udało się odtworzyć film. Widać na nim nieżywą ofiarę i 16-latka wykrzykującego obraźliwe epitety odnośnie jej orientacji seksualnej.

  17 grudnia: Wielokrotnie omawiany zbiorowy gwałt w lutym 2015 roku na pokładzie promuAmorella płynącego ze Szwecji do Finlandii zakończył się na niczym. Gdy śledczy badali dowody, odkryli, że jeden z mężczyzn miał na swoich genitaliach kobiece DNA. Został postawiony w stan oskarżenia, a następnie skazany przez Sąd Okręgowy w Solna na trzy lata pozbawienia wolności. Jednakże Sąd Apelacyjny uchylił wyrok. Sąd Apelacyjny powiedział, że kobiece DNA mogło zostać przeniesione na penisa mężczyzny z telefonu komórkowego, który jej ukradł, w tak zwanym przejściu wielostopniowym. Kobieta, która była mocno stoksykowana podczas gwałtu, nie była sobie w stanie przypomnieć, kto ją zgwałcił i nie mogła zidentyfikować podejrzanego.

  23 grudnia: Jeden z młodych Marokańczyków, podejrzanych o zbiorowy gwałt w Fåfängan w Sztokholmie we wrześniu, został uniewinniony przez Sąd Apelacyjny. Kobieta powiedziała, że była zgwałcona sześć razy przez czterech mężczyzn i obawiała się o swoje życie. W Sądzie Rejonowym, trzech z nich zostało skazanych na pobyt w poprawczaku na okres od sześciu do dziewięciu miesięcy, ale Sąd Apelacyjny uniewinnił jednego z nich, jako, że nie można było udowodnić, że miał ponad 15 lat, a zatem, że nie mógł ponosić odpowiedzialności karnej. Ofiara gwałtu powiedziała dziennikowi Aftonbladet, po wydaniu wyroku przez Sąd Rejonowy, że była bardzo przygnębiona po tym, co uczynili jej mężczyźni oraz tym, że zostali tak łagodnie potraktowani przez wymiar sprawiedliwości.

  24 grudnia: Trzej młodzi mężczyźni z Afganistanu zostali skazani na rok pozbawienia wolności przez Sąd Rejonowy w Östersund za gwałty na nieletniej w latach 2013-2015. Okoliczności tej sprawy przypominają zachowania gangów groomingowych, które wykryto w Wielkiej Brytanii. Gdy pierwszy Afgan skontaktował się z dziewczynką przez Instagram, miała ona zaledwie 11 lat. Kiedy zaczęli spotykać się po kilku tygodniach, właśnie skończyła 12 lat. Dziewczynka powiedziała policji, że czuła się przymuszana do seksu z Afganem, częściowo, ponieważ zagroził, że opowie jej rodzicom, co robili, i częściowo, ponieważ groził, że zrobi sobie krzywdę. Podczas przesłuchania powiedziała też, że sytuacja powodowała, że czuła „obrzydzenie” i niepokój. Gdy pierwszy Afgan wyprowadził się z okolicy, jego dwaj przyjaciele zaczęli wykorzystywać dziewczynkę. Trzej Afganowie twierdzą, że urodzili się w latach 1995, 1996 i 1997, ale ponieważ najprawdopodobniej przybyli do Szwecji jako „dzieci-uchodźcy bez opieki”, mogą być w rzeczywistości o wiele starsi. Wszyscy zostali oskarżeni o gwałt na nieletniej, ale wyroki nie przekraczały roku pozbawienia wolności. Prokuratura nie wystąpiła o ich deportację.

  26 grudnia: Dwóch pacjentów i jeden pracownik zostali pchnięci nożem na oddziale psychiatrycznym szpitala w Gothenburgu. Napastnikiem był dawny pacjent oddziału. Gdy na miejscu zjawiła się policja, była zmuszona go zastrzelić. Jedna z ofiar odniosła obrażenia zagrażające życiu, dwie pozostałe zostały poważnie ranne, ale pozostają w stabilnym stanie. Groźby i przemoc stają się z dnia na dzień dominujące w szwedzkiej służbie zdrowia. Według periodyku Dagens Medicin, coraz więcej osób rezygnuje z pracy. Po kilku poważnych zajściach w 2013 roku, pracownicy oddziały psychiatrycznego w Gothenburgu byli wyposażeni w osłony pozwalające bronić się przed atakami przy pomocy noży i innych przedmiotów. Zatrudnienie ochroniarza kosztuje 82 tysiące koron (9 600 dolarów) tygodniowo, czyli 4,2 milionów koron (prawie 500 tysięcy dolarów) rocznie, co jest olbrzymim obciążeniem dla już bardzo ograniczonych zasobów szwedzkiej służby zdrowia.

  28 grudnia: Po 96 latach nieprzerwanych rządów Socjaldemokratów, północne szwedzkie miasto Gävle znajdzie się teraz pod rządami prawicowego Sojuszu. Zmiana nastąpiła po tym, gdy czerwono-zielona koalicja mniejszościowa traciła głos za głosem i nie mogła przegłosować budżetu, kiedy Szwedzcy Demokraci, krytycznie nastawieni do imigracji, zagłosowali za Sojuszem. To, że partie prawicowe polegają teraz na Szwedzkich Demokratach jest postrzegane jako „próba na sucho” przed wyborami w 2018 roku, chyba, że w międzyczasie dojdzie do wyborów przedterminowych. Wysocy rangą członkowie Konserwatystów (Moderaterna)zaaprobowali miejscową współpracę ze Szwedzkimi Demokratami.

  28 grudnia: Pojawiły się doniesienia, że od 1 stycznia 2016 roku, Szwecja ponownie zajmie pozycję kraju o najwyższej na świecie krańcowej stopie podatkowej. Rząd uważa, że podniesienie podatków przyniesie skarbowi państwa dodatkowe 2,7 miliardów koron (318 milionów dolarów), ale kilku ekspertów twierdzi, że ponieważ ludzie będą mniej pracować, będzie to prawdopodobnie gra o sumie zerowej. Ekonomista Jacob Lundberg nawet powiedział, że państwo wskutek podniesienia podatków może stracić co najmniej 2 miliardy koron (235 milionów dolarów):

  „Istnieje wysokie ryzyko, że tak właśnie się stanie. Powinni być otwarci na skutki tego rodzaju. Teraz nie wykonuje się żadnych takich obliczeń, mimo że wszyscy w Departamencie Skarbu wiedzą, że podwyższenie podatków przynosi takie efekty.”

  28 grudnia: Śpiewaczka operowa Susanne Resmark, której występy zostały odwołane w wielu miejscowościach po tym, jak skrytykowała Islam na Facebooku, wysłała fakturę w wysokości 90 tysięcy koron (ok. 10 500 dolarów) do gminy Båstad, fakturę, którą gmina stara się podważyć na podstawie tego, że nie doszło do umowy pisemnej. Śpiewaczka powiedziała miejscowemu dziennikowi, Helsingborgs Dagblad: „Oni [gmina] zmieniali datę występu z wcześniejszą na późniejszą i z powrotem, przez co byłam zmuszona zarezerwować swój cały tydzień dla gminy Båstad, a i tak później zrezygnowali z mojego koncertu. Teraz niech łaskawie zapłacą kwotę, o jaką proszę. Jeżeli nie chcą rozmawiać na ten temat, nie mam innego wyboru, niż skontaktować się z prawnikiem.”

  28 grudnia: W wywiadzie dla dziennika Sydsvenskan, szwedzka Minister Klimatu i Środowiska, Åsa Romson, z Partii Zielonych, powiedziała, że pragnie, by Szwecja powróciła do swojej dawnej polityki imigracyjnej w ciągu najbliższych dwóch lat. Według Romson, Szwecja powinna być w stanie przyjmować „znacznie więcej” niż 100 tysięcy osób starających się o azyl rocznie. Partia Zielonych jest zasadniczo za swobodną imigracją i, jak powiedziała, to było przyczyną jej wybuchu płaczu podczas konferencji prasowej, kiedy to rząd, próbując uniknąć całkowitego załamania systemu, ogłosił zaostrzenie przepisów odnośnie udzielania azylu w Szwecji.

  29 grudnia: Ponieważ rząd zadecydował o zaostrzeniu przepisów odnośnie imigracji azylowej, szwedzka debata publiczna nieco się ożywiła. Ostatnio zabrało głos kilku nowych krytyków imigracji, wśród nich profesor Studiów Rosyjskich i Wschodnioeuropejskich, Stefan Hedlund. W artykule w dzienniku Göteborgs-Posten, „Cena jest za wysoka dla szwedzkiej pychy moralnej”, napisał:

  „Bardzo istotnym czynnikiem sprzyjającym temu rozwojowi jest głęboko zakorzeniony, zarozumiały pogląd Szwedów, że kraj jest moralnym supermocarstwem. Radośnie zachowywaliśmy się jak sumienie świata. Z tego, że nie braliśmy udziału w Drugiej Wojnie Światowej, uczyniliśmy cnotę, podczas gdy inni postrzegali to jako najzwyklejsze tchórzostwo. Buńczucznie nie weszliśmy w związek militarny z NATO, kalkulując zimno, że w przypadku wojny pomogą nam inni.”

  Hedlund kończy artykuł mówiąc, że oczywiście także poprzednie rządy są odpowiedzialne za rozpad Szwecji, ale dodaje:

  „Jednakże teraz premierem jest Stefan Löfven, który aktywnie przyłożył się do przyciągnięcia do kraju uchodźców, których, np. nie przyjmowała Dania. Löfven, podobnie jak jego poprzednik, zdradził wielkie upodobanie do mówienia o przyjmowaniu odpowiedzialności. Być może nadeszła pora, by szwedzcy wyborcy zażądali, by przyjął tę odpowiedzialność. Czy premier jest gotowy na to, by przyznać, że jest odpowiedzialny za katastrofę uchodźców i zaakceptować konsekwencje w postaci rezygnacji ze stanowiska? Czy też zamierza nadal wytykać palcem inne kraje (z wyjątkiem Niemiec)?” http://www.gatestoneinstitute.org/pics/large/1417.jpg Na lewo: Spalone szczątki ośrodka dla uchodźców w Munkedal, Szwecja, po tym, jak został podpalony w październiku 2015 roku. Na prawo: Szwedzki premier, Stefan Löfven. Ingrid Carlqvist jest dziennikarką i pisarką mieszkającą w Szwecji, jest Distinguished Senior Fellow w Gatestone Institute.
  Oryginał angielski: Sweden: „Have the Taliban Come to Town?”
  Tłumaczenie: Paulina Wojciechowska
  http://pl.gatestoneinstitute.org/7247/szwecja-islam-talib Ps... Bronił napastowanej koleżanki, imigrant go zasztyletował. Do mrożących krew w żyłach wydarzeń doszło na południu Szwecji, gdzie 15-latek stanął w obronie napastowanej koleżanki. Imigrant pochodzący z Syrii w akcie zemsty wbił mu nóż w serce i zabił. http://prostozmostu.net/media/_versions/760_big.jpg Zabójca chodził z ofiarą do jednej szkoły i postanowił się na nim zemścić za to, że obronił koleżankę, którą ten chciał napastować. Gdy rozpoczął się semestr, Syryjczyk dźgnął rówieśnika nożem w plecy przebijając mu serce. Jak to często bywa w takich sytuacjach, dużo kontrowersji wywołuje zachowanie szwedzkich mediów, które próbowały zatuszować sprawę. Zabójstwo stało się jednak głośniejsze niż przewidywano, więc lewicowa gazeta „Aftonblated” przeprowadziła wywiad z ojcem mordercy. Ten mówi, że jego syn został sprowokowany i chciał obronić swój honor.
  To nie pierwszy raz, kiedy imigranci w Szwecji trafiają na nagłówki gazet jako mordercy. Parę miesięcy temu słynna była sprawa Somalijczyka, który zadźgał pracownika IKEI.
  http://prostozmostu.net/swiat/bronil-napastowanej-kolezanki-imigrant-go-zasztyletowal
 • @Kula Lis 65 20:18:06
  W Szwecji 15-to letni syryjski ' uchodzca' zadzgał kolegę z klasy, Litwina o swojskim nazwisku Pileckis.

  A school murder in Sweden, where a Lithuanian pupil was allegedly stabbed by a Syrian migrant classmate, is stoking racial tensions. Families of the victim and the alleged killer are trading accusations, but police are staying silent.
  The killing took place on the first day of the new semester, January 11, at the Göinge School in Broby, Skåne County.

  A 15-year-old Lithuanian-born boy, Arminas Pileckas, was murdered in the school by a 14-year-old classmate, reportedly from a family of Syrian refugees. Arminas was killed with a single stab into heart inflicted from behind with a kitchen knife, his family says.

  The boys had an argument either in November or December that was videoed by classmates, but the tragic climax of the story took place January 11. Litwin ( Pileckis wiec pewnie Polak z pochodzenia) wstawił się za koleżanką z klasy napastowaną przez tego Araba. Sprał go. tamtem po jakimś czasie wbił mu nóż w serce. Zneinacka. Nic dziwnego, że u nas nie chcą czrnych i muślimów przyjmowac do szkół. Podobne kłopoty były z Czeczeńcami.
  He claimed the conflict between the boys occurred because the Syrian teenager was sexually harassing a girl from their class and Arminas came to the defense of the classmate, which ended up in a short scuffle that made the Syrian teenager flee the scene. Zapewne Szwedzkie media kontrolowane przez rząd nic o tejże zbrodni nie napisały w porę.
 • @Bibrus
  „W Szwecji w galopującym tempie rośnie liczba zakażeń bakteriami odpornymi na większość antybiotyków. Według Szwedzkiej Agencji Zdrowia Publicznego powodem jest masowa imigracja. Najgorsza sytuacja jest w południowej Szwecji, gdzie liczba nowoprzybyłych imigrantów jest najwyższa. Liczba zakażeń gronkowcem MRSA w listopadzie podwoiła się tam w porównaniu z danym z początku roku 2015. Anders Tegnell – szef oddziału epidemiologii w Szwedzkiej Agencji Zdrowia Publicznego (Folkhälsomyndigheten) – uważa, że powodem jest masowa imigracja: „Wielu uchodźców przybywa ze skaleczeniami i zadrapaniami które są zakażone” – powiedział. W Skanii (południowa Szwecja) w 2015 roku odnotowano 635 przypadków zakażenia MRSA, dla porównania w 2005 roku takich zakażeń było 160. MRSA to medyczna nazwa szczepu gronkowca złocistego odpornego na większość znanych antybiotyków. Zdrowe osoby są najczęściej jedynie nosicielami tej bakterii, może ona być jednak śmiertelnie groźna dla niemowląt, osób starszych i przewlekle chorych. Innymi groźnymi bakteriami przywożonymi z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki do Europy są bakterie jelitowe (E.Coli ESBL, VRE) oraz prątki gruźlicy odporne wiele antybiotyków (MDR-TB ang Multi Drug Resistant Tuberculosis).
  Jakub Walski, na podst. http://www.hd.se, http://www.avpixlat.info -euroislam”
 • @Bibrus
  Węgry, brutalny atak imigranta na kobietę!
  http://www.liveleak.com/view?i=b6f_1452974910 Agresywni imigranci w ośrodku na Węgrzech. Dwóch węgierskich policjantów zostało rannych w wyniku obrzucenia kamieniami przez imigrantów w ośrodku w Kiskunhalas w piątkowy wieczór. https://youtu.be/79oDRPoCg0Q OBEJRZYJCIE! Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? https://youtu.be/lHZDVkjoR_4 http://www.autonom.pl/wp-content/uploads/arib.jpg Holandia: Imigrantka z Maroka przewodniczącą parlamentu(sic!)
  Holenderski parlament wybrał swojego nowego przewodniczącego. Pracami izby niższej Stanów Generalnych będzie kierowała Khadija Arib, która urodziła się w Maroku i posiada podwójne obywatelstwo. Za kandydaturą Arib, reprezentującej w parlamencie Partię Pracy (PvdA) głosowało 83 deputowanych, natomiast przeciwko było 51 parlamentarzystów. Zadaniem Arib będzie kierowanie izbą niższą Stanów Generalnych do wyborów parlamentarnych, które odbędą się w przyszłym roku. Działaczka socjaldemokratów zastąpiła na tym stanowisku Anouchka van Miltenburga z liberalnej Partii Ludowej na rzecz Wolności i Demokracji (VVD). Wybór Arib na szefową parlamentu został oprotestowany przez antyimigrancką Partię Wolności (PVV). Jej lider Gert Wilders stwierdził, że ta decyzja jest czarnym dniem w historii parlamentu, ponieważ socjaldemokratka jako obywatelka Maroka składała wierność marokańskiemu królowi. Arib urodziła się w Maroku i wyjechała z niego w wieku 15 lat, tak więc posiada obecnie podwójne obywatelstwo Maroka i Holandii. W 1998 r. po raz pierwszy została wybrana do parlamentu, a teraz będzie pierwszym imigrantem szefującym parlamentowi Holandii.
  Na podstawie: dutchnews.nl, telegraaf.nl.
  http://autonom.pl/?p=14673
 • @Bibrus
  Sylwester Chruszcz: Musimy uszczelnić granice! Wiele wskazuje na to, że w tym roku liczba imigrantów, wybierająca Polskę jako kraj tranzytowy na zachód i północ Europy, gwałtownie wzrośnie. By nie dopuścić do scen podobnych, jak w Macedonii czy na Węgrzech (nim powstał płot!), trzeba zadbać zawczasu o odpowiednie zabezpieczenie granicy. Oto propozycja Ruchu Narodowego! https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/interpelacja-rn.jpg https://youtu.be/PjcvOShh0pc Zachęcam do zapoznania się z treścią całej interpelacji posła Sylwestra Chruszcza oraz z odpowiedzią na nią ze strony MSWiA. About Szymon Wiśniewski
  https://ruchnarodowy.net/sylwester-chruszcz-musimy-uszczel…/ Ps... Pisałem o tym wcześniej i dodam tylko, że powinniśmy to zrobić jak naszybciej w porozumieniu ze Słowacją i Węgrami które również powinny się całkowicie odgrodzić od strony wschodniej, w ten sposób płot ciągnołby się od Białorusi po Chorwację. Uchroni nas przed napływem emigrantów do Polski, wspomoże systemy elektroniczne SG, ale co też jest ważne, zwróci się finansowo, bowiem również zabezpieczy nasz kraj przez kontrabandą przerzucaną z terenu UA na teren RP (…) .. Budowę tego ogrodzenia uważam obecnie za priorytet, im szybciej tym lepiej puki zima trwa. Nowo pobudowany płot podłączyłbym też pod prąd ale to tylko ja. Łatwiej SGlotom sprawdzić czy ktoś przechodził przez płot po przerwanej siatce niż po złamanej gałązce. Taki płot graniczny powinien być rozprowadzony po całej granicy naszego państwa a nie tylko z upaniną. Jeżeli poczekamy z tym do wiosny – będzie już zapóźno. Wegrzy udowodnili, ze ogrodzenie jest skuteczne, a odgrodzenie sie od UPAdlego państwa jest konieczne. Konieczna jest tylko wola polityczna. A granica zachodnia też wymaga uszczelnienia, ba! zamknięcia. Graniczyć z państwem A. Merkel i jej lewaków, z państwem rozsadzanym od środka przez „imigrantów” – to także niebezpieczeństwo. Niedawno w 70% niemiecki onet pisał o jakiś szaleńcach, którzy w Boże Narodzenie zawieźli „imigrantom” przebywającym w ośrodkach w Niemczech … rowery. Rowery? Czyżby? Jakież to rowery mogły być? Organizacja, o której nikt w Szczecinie nie słyszał nazywa się Refugees Szczecin. Ładnie się nazywa, prawda? Tak po polsku od A do Z. Ta „dziennikarska” informacja przypomina jako żywo kawał-skecz, jaki był opowiadany w dawnych, dobrych polskich kabaretach w czasach komuny: „Agencja TASS została upoważniona do przekazania następującego oświadczenia: „Wczoraj na granicy radziecko-chińskiej znów doszło do incydentu. Orzący pokojowo ziemię traktor, wróg obrzucił kamieniami. Kropka. Traktor odpowiedział salwą! Ostrzega się, że następnym razem do akcji zostaną skierowane kosiarki”.

  *(*
  „Szczecinianie z pomocą dla uchodźców. Oddali swoje rowery” – głosi w 70% niemiecki onet. Na pewno nie Szczecinianie. Rowery …
  http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/szczecinianie-z-pomoca-dla-uchodzcow-oddali-swoje-rowery/k3gdt4
 • Głos Niemca
  http://youtu.be/9C5Pc5XQHYI
 • @Lotna 06:24:08
  ".... każdy kto znajdzie się na terytorium Austrii, ale nie będzie w stanie wykazać się posiadaniem odpowiednich dokumentów będzie deportowany...."
  Deportowany gdzie? Ci nibyto "uchodźcy" nie mają dokumentów, to gdzie ich beda deportować? Chyba do Niemiec. Wiosna za 2 miesiące - Arabowie i Afrykańczycy ruszą przetartymi szlakami do Niemiec i Szwecji. Kalkuluje się wstępnie kolejną falę na ok. 2 - 5 mln imigrantów.
 • @Lotna 06:24:08
  Po UE przyjdzie kolej na USA. Gdyby zastąpić słowo UE, słowem Niemcy, artykuł nabiera prawdziwego znaczenia. Unia jest pomysłem niemieckim z czasu końcówki bitwy o Stalingrad i stwierdzeniu , " wojna jest przegrana " i nie tak łatwo ten niewydarzony dla innych państw twór zniknie . Teraz jest dobra ku temu okazja. Tusk to taki Jonasz. Gdzie pójdzie tak wszystko się wali. Teraz wysłać go do USA. Może wojny się skończą.Czym szybciej ten sztuczny twór raczysko Europy się rozpadnie to lepiej dla wszystkich gorzej dla wierzycieli. Zobacz ile kosztuje utrzymanie tej Brukselskiej beznadzieji.
 • @Lotna 06:24:08
  Antyislamskie naklejki na przygranicznych drogowskazach
  http://bogatynia.info.pl/images/multithumb_thumbs/b_699_699_16777215_00_images_stories_blogi_napisy_arabskie_1.jpgNa przygranicznych drogowskazach kolejny raz pojawiły się oznaczenia najprawdopodobniej mające zwrócić uwagę na problem uchodźców umieszczanych w przygranicznych lokalizacjach. Wcześniej arabskie napisy były umieszczane na czeskich znakach, teraz antyislamskie naklejki umieszczono po stronie polskiej.

  O sprawie informują nasi czytelnicy. Na znakach drogowych w Sieniawce i Porajowie pojawiły się naklejki, na których znajduje się przekreślony meczet i półksiężyc. Symbole umieszczono na drogowskazach przygranicznych. Nie wiadomo, kto to uczynił – nikt nie przyznaje się do procederu. W październiku podobna akcja została przeprowadzona w Czechach (vide Arabskie napisy przy granicy). Na znakach drogowych umieszczono arabski napis w dosłownym tłumaczeniu oznaczający „Niemcy”. Dopiski pojawiły się m.in. w pobliżu Hradka nad Nysą, choć nie tylko. Nie wiadomo dokładnie kto umieścił wówczas napisy na drogowskazach, ale opis akcji i zdjęcia można było znaleźć na stronach internetowych nacjonalistycznej czeskiej organizacji „Jesteśmy przeciwko wszystkim” i „Duma narodowa”.

  Według naszych informacji przygraniczni mieszkańcy gminy nie są zadowoleni z umieszczania rodzin Syryjskich w budynkach byłej izby celnej w Żytawie (Zittau), tuż przy granicy państwa (vide Pierwsi Syryjczycy na przygranicznej ulicy Chopina). Może tam zamieszkać nawet 200 azylantów. Nie jest to jedyny tego typu budynek. Pierwszy ośrodek dla uchodźców w Żytawie (Zittau) ze 150 miejscami znajduje się przy ulicy Saksońskiej (Sachsenstraße) i jest używany od marca 2013 roku. Drugi to własnie były budynek celników przy granicy. Trzeci dom znajduje się w budynku dawnych koszar (160 miejsc) przy ulicy Portsmouther Weg.

  W polskim prawie niszczenie znaków drogowych zagrożone jest mandatem w wysokości 400 zł. Według prawa jeżeli wartość zniszczonych przedmiotów przekroczy 250 zł, wówczas nie mamy już do czynienia z wykroczeniem, a przestępstwem za które grozi grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. http://bogatynia.info.pl/media/sigplus/preview/ef03fdd46ab3bb9a5f9bc01aae6fe60a.jpg
  http://bogatynia.info.pl/images/stories/blogi/napisy_arabskie/3.jpg http://bogatynia.info.pl/newsy/wiadomosci/5200-antyislamskie-naklejki-na-przygranicznych-drogowskazach
 • @Lotna 06:24:08
  Orban: To ja bronię niemieckich granic! Bawarska CSU i Orbán kontra Merkel. „To ja bronię południowych granic Niemiec,” mówi premier Węgier. „To, czy Niemcy przyjmą wszystkich uchodźców, czy też nie wpuszczą nikogo jest decyzją Niemców i wcale nie chcę mieszać się do tej dyskusji – powiedział Victor Orban. – Jakkolwiek zadecydują – dotyczy to tylko ich. Ale ja jestem Węgrem. My nie możemy patrzeć na świat oczami Niemca i myśleć głową Niemca. Myślimy zgodnie z interesami Węgier!”. Te jak zwykle jednoznaczne i mocne słowa węgierski premier Viktor Orbán wypowiedział w klasztorze w niemieckim Banz, gdzie doszło do spotkania z Horstem Seehoferem, szefem CSU (kluczowy koalicjant Angeli Merkel), a równocześnie premierem Bawarii, który to bardzo silny gospodarczo land liczy 12,5 mln mieszkańców. Już sam fakt owego tête-à-tête dwóch czołowych polityków, a następnie spotkania premiera Węgier z całą Frakcją CSU, odczytano w Niemczech jako krytykę polityki kanclerz Merkel, której rząd niejednokrotnie wyżywał się na Orbanie.
  Szef węgierskiego rządu ostro zareagował na zarzuty pani Merkel. „Myślę zgodnie z interesami Węgier mając na względzie naszą historię. Możliwe, że wówczas Niemcy i Węgrzy nie dojdą do porozumienia. Ale to nasze prawo. Podobnie też mamy prawo do tego, żeby się nie zmieniać. Węgry nie chcą zmian spowodowanych masową imigrację. Inni może tego pragną, proszę, droga wolna i życzę sukcesów. Ale my nie chcemy się zmieniać i nie wolno Węgier do tego zmuszać. Takie oczekiwania są zgoła niedemokratyczne. Niemcy muszą uszanować naszą decyzję”. Pełnego wsparcia Orbánowi udzielił Horst Seehofer, obierając tym samym konfrontacyjny kurs wobec Angeli Merkel. Faktem jednak jest, że większość uchodźców ląduje właśnie w Bawarii, a ta – po początkowym entuzjazmie – zaczyna mieć z tego powodu duże kłopoty. „Trzeba to powiedzieć jasno: nie będzie rozwiązania tego konfliktu bez Węgier Viktora Orbána. Zgadzam się z premierem Węgier, że znaleźliśmy się w sytuacji, której brak zarówno porządku jak i reguł – a stało się tak przez decyzję niemiecką. My codziennie musimy improwizować” – skarżył się premier Bawarii. Warto w tym miejscu dodać, że Niemcy mają ustrój federalny, tak więc pozycja poszczególnych landów jest dużo silniejsza niż województw w Polsce. Orbán z kolei zdecydowanie powiedział: „Dzisiaj w Europie mamy dwa kierunki polityczne. Zwolennicy pierwszego uważają, że z południa napływa wielka rzesza osób, których nie wolno ograniczać. Według nich mielibyśmy odstąpić od przestrzegania prawa, a co będzie, to będzie. To nie jest jednak nasz punkt widzenia. My jednak uważamy, że mamy prawo, mamy umowy międzynarodowe i regulacje europejskie, mamy polityków, służby porządkowe, a w razie potrzeby nawet wojsko. Dysponujemy odpowiednimi środkami, żeby naszego prawa przestrzegać i kontrolować ten napływ. To jest możliwe. Jeżeli będzie trzeba, jesteśmy też w stanie bronić naszych granic przy użyciu siły fizycznej”. I dodał: „To Węgry dzisiaj bronią południowych granic Bawarii. Jestem jakoby kapitanem straży granicznej Niemiec.” Postawa Seehofera oznacza zmianę, tym bardziej, że to właśnie jego land ma na co dzień do czynienia z uchodźcami i nawarstwiającymi się w związku z tym problemami społecznymi. Seehofer nie mówił już o kwotach, lecz o ochronie europejskich granic zewnętrznych oraz przywróceniu porządku. „Z jednej strony chwila, w której się znajdujemy, jest historyczna, a z drugiej, mamy do czynienia z rozprzestrzeniającym się chaosem. Zrobimy wszystko, żeby nad tą sytuacją znów zapanować. W ostatnich dniach było widoczne, że premier Węgier stara się dokładnie o to samo. Chodzi o to, aby na powrót zaczęto respektować europejskie reguły. I z tego względu Wiktor Orbán zasłużył na wsparcie, a nie na krytykę. Bawaria mu tego wsparcia udzielała” – zdecydowanie oświadczył niemiecki polityk.
  Ostatnie słowo należało do premiera Węgier. W obecności czołowych polityków CSU (Christlich-Soziale Union, czyli unia chrześcijańsko-socjalna) oraz niemieckich dziennikarzy w znaczącej mierze zlaicyzowanych Orbán odwołał się do chrześcijańskich wartości, jako prawdziwego fundamentu Europy: „U Węgrów bardzo silnie zakorzeniona jest definicja chrześcijańskiej odpowiedzialności, czego widocznie brakuje w innych krajach. Chrześcijanin ma obowiązek pomóc tym, którzy potrzebują pomocy, a chrześcijański polityk musi zrobić wszystko, aby pomóc tym ludziom żyć w ich krajach, w krajach, z których uciekli. Naszą odpowiedzialnością nie jest dawanie im tutaj innego życia. Dopóki nie jest to możliwe, trzeba dać im schronienie, ale nie wolno nam stracić z oczu ostatecznego celu – uchodźcy muszą wrócić tam, skąd musieli uciec”.

  Adam Sosnowski

  http://www.fronda.pl/a/orban-to-ja-bronie-niemieckich-granic,57491.html
 • @Lotna 06:24:08
  Max Kolonko Przestrzega !!!!Żydowska mniejszość atakuje Polaków żeby osiągnąć swoje korzyści, to samo będą robić uchodźcy
  http://www.gloria.tv/media/degi5BhzskG https://forumemjot.wordpress.com/2015/12/04/orban-informuje-o-niejawnym-porozumieniu-ue-z-turcja-i-planach-przesiedlenia-500-tys-migrantow/
 • @Lotna 06:24:08 To jest inwazja!!!.
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/to-jest-inwazja.gif
 • @Lotna 06:24:08
  Niemiecki dziennikarz wyznaje USA i Niemcy chcą wywołać wojnę w Europie, wojnę z Rosją. Dziennikarz przyznał na antenie, że przed 25 lat uczony był jak okłamywać swoich czytelników, ale teraz nie może dłużej milczeć. Widząc to co dzieje się od kilku miesięcy, jak niemieckie i amerykańskie media próbują wywołać wojnę w Europie, wywołać wojnę z Rosją, to przekraczamy próg, za którym nie ma powrotu. Ja zamierzam się przyznać, że to nie było w porządku co robiłem w przeszłości wyznaje.
  Po chwili mówi: Manipulowanie ludźmi, tworzenie propagandy przeciwko Rosji nie jest w porządku, co moi koledzy po fachu robią, lub robili w przeszłości gdyż są przekupywani – mówi. Dziennikarz przyznaje, że obawia się nowej wojny w Europie i dlatego napisał książkę o propagandzie i manipulacjach. Mówi, że Niemcy to bananowa republika, a nie żadne demokracja. https://youtu.be/njKzOMG2zl4 Ps...Dobre i to, w razie odwiedzin seryjnego samobójcy, pozostanie dokument. Czekam na kolejne przebudzenia…Coś żydostwu te planowane rozróby i wojenki nie chcą się rozkręcać w Europie, my to już dawno wiemy, ale skoro wśród żydków popłoch i się nawet budzą, to dobra wiadomość. No to który portal polski jest polski? prosze o radę ! czegoś podobnego nie ma chyba w żadnym kraju europejskim? Niemcy kontrolują sposób myślenia Polaków i do tego są anty polscy i anty rosyjscy….my Słowianie jesteśmy manipulowani i podżegani do bratobójczej walki przez szwabów za przyzwoleniem "demokratycznie" wybranych władz? a kysz a kysz a kysz!
 • @Lotna 06:24:08
  http://media.wplm.pl/pictures/835x460/crop_center/upscale_True/path/2016/01/17/800/400/403b1790081548f58a26422473fd6c29.png Co tam Paryż, co tam Kolonia! "Należy unikać postrzegania migrantów jako zagrożenia dla bezpieczeństwa" - twierdzi szef Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji(sic!)...Należy unikać postrzegania migrantów jako „zagrożenia dla bezpieczeństwa” - oświadczył w niedzielę szef Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji (IOM) William Lacy Swing, odnosząc się do sylwestrowych zajść w Kolonii i listopadowych zamachów w Paryżu.
  „Nie chcemy z powodu tego, co stało się w Paryżu i Kolonii nagle łączyć uchodźców, którzy uciekają przez terroryzmem (…), z jakimś zagrożeniem dla bezpieczeństwa”
  — powiedział Swing w Berlinie.
  „Musimy znaleźć sposób i wiem, że Niemcy naprawdę próbują to teraz zrobić, jak przedstawić ludziom ważny argument, że w przeszłości migracja zawsze była pozytywną siłą w życiu naszych krajów”
  — dodał szef IOM.
  Ten długoletni amerykański dyplomata podkreślił, że jego kraj został zbudowany dzięki imigrantom, „dzięki ich umysłom i talentowi”.
  Swing przybył do Berlina w czasie, gdy kanclerz Niemiec Angela Merkel jest pod znacznym naciskiem w związku z polityką otwartych drzwi wobec uchodźców - zwraca uwagę Associated Press.
  Szef IOM powiedział agencji AP, że Merkel i Niemcy zasługują „na duże pochwały” za przyjęcie wielkiej liczby uchodźców. W 2015 roku w Niemczech zarejestrowano 1,1 mln osób ubiegających się o azyl.
  Sprawcami sylwestrowych wydarzeń w Kolonii - serii napaści seksualnych i napadów rabunkowych na kobiety na masową skalę - byli głównie imigranci z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Zajścia w tym mieście wstrząsnęły niemiecką opinią publiczną i wywołały dyskusję o związkach między imigracją a bezpieczeństwem. Podobnie ataki terrorystyczne w Paryżu, przeprowadzone 13 listopada ubiegłego roku przez dżihadystów z Państwa Islamskiego (IS), w których zginęło 130 osób, podsyciły antyimigracyjne nastroje w Europie - przypomina AP.
  Według IOM w ciągu pierwszych dwóch tygodni obecnego roku do Europy przez Morze Śródziemne przybyło 23 664 migrantów; niemal dla wszystkich pierwszym europejskim krajem była Grecja. W całym 2015 roku do Europy przyjechał ponad milion migrantów, w większości Syryjczyków, Irakijczyków i Afgańczyków. Ps...Ten leśny dziadek ma już 82 lata. Przyda się geriatra. Ten "szef" to oczywiście mieszka gdzieś w USA? I dlatego mu wszystko jedno? Bo Stany maja swoją politykę migracyjną? ...Co muslimowi po umyśle i talencie, skoro jest analfabetą....
 • @Kula Lis 65 11:25:45
  Dojście do władzy nowego "furera" to tylko kwestia czasu.

  https://www.youtube.com/watch?v=yLZSj1_nxw0


  Pozdrawiam.
 • @Bibrus 11:28:52 jak im USrahell wybierze i zatwierdzi to pewnie tak!
  Zgodnie z Kanzler Akte z 1946 roku!
 • @Bibrus
  http://media.wplm.pl/pictures/835x460/crop_center/upscale_True/path/2016/01/18/800/400/ab716b40e84d413cb5709bdc64527d37.jpeg „Roszczeniowi, bezczelni, niesłowni i natrętni”. Wolontariuszka opisuje jak naprawdę wygląda praca z imigrantami w obozie dla uchodźców w Hamburgu....Niemiecki dziennik „Die Welt” przytacza doświadczenia jednej z wolontariuszek pracujących w największym obozie dla uchodźców w Hamburgu. Kobieta, która zastrzegła sobie anonimowość, zgłosiła się na jesieni ubiegłego roku dobrowolnie do pracy z imigrantami. Pełna idealizmu i chęci pomocy. Teraz żałuje swej decyzji.
  To było dokładnie to, co chciałam robić. Gdy przyjęli mnie do pracy w ośrodku skakałam z radości. Miałam pomagać 1500 imigrantom, którzy przebywają w ośrodku w załatwianiu różnych spraw, od wizyt lekarskich po składanie wniosków o azyl. Pamiętam, że w pierwszy dzień pracy byłam w znakomitym nastroju
  —relacjonuje wolontariuszka. Dobry nastrój jednak szybko minął.
  Po pierwszych wizytach imigrantów w moim biurze zorientowałam się, że moje bardzo pozytywne wyobrażenie o tych ludziach było błędne. Niektórzy byli oczywiście mili, gotowi do integracji i wdzięczni za pomoc. Ale to zdecydowana mniejszość. Współpraca z 90 proc. z nich okazała się być bardzo nieprzyjemna
  —wyznaje kobieta. Według niej imigranci są „niesłychanie roszczeniowi i bezczelni”.
  Przychodzą do mnie i domagają się, bym im natychmiast załatwiła dom, szykowny samochód i świetna pracę. Bo przecież od tego jestem, a oni tu dotarli po to. Gdy im tłumacze, że to niemożliwe, stają się agresywni. Grożą samobójstwem, głodówką albo grożą, że odetną mi głowę. Z tego powodu policja ciągle tu przyjeżdża
  —opowiada wolontariuszka dalej. Jak twierdzi, imigranci kłamią, opowiadają co chwila inne historie, op tym kim są, szczególnie gdy obawiają się, że ich wniosek o azyl zostanie odrzucony.
  Jedne przyszedł do mnie z nakazem deportacji i pytał co będzie dalej. Wytłumaczyłam mu. W następny dzień podszedł do jednej z moich koleżanek z nowymi dokumentami tożsamości. Nazywał się zupełnie inaczej i zamiast zostać deportowanym, przeniesiono go do innego ośrodka
  —tłumaczy kobieta. Według niej imigranci są też niesłowni, nie dotrzymują terminów lekarskich, których się przecież samo domagają. Ale najgorsza, jak twierdzi kobieta dalej, jest agresja seksualna. 70 proc. ludzi w ośrodku to samotni mężczyźni, tak w wieku między 20 a 25 lat. Zachowują się wobec nas kobiet w sposób, który jest nie do przyjęcia. W ogóle nie szanują kobiet. Nie słuchają nas gdy do nich mówimy. Gwiżdżą za nami i wołają coś w swoich językach. Nie wiem co, ale się domyślam. Śmieją się. To jest naprawdę nieprzyjemne. Fotografują nas też telefonami wchodząc za nami po schodach. Teraz jak poruszam się po ośrodku patrzę prosto przed siebie, nie uśmiecham się do nikogo, by ich nie prowokować. Niestety to nie pomaga. W ostatnich tygodniach sytuacja się jeszcze pogorszyła, ze względu na nagły napływ imigrantów z Maroka, Tunezji czy Libii.
  —opowiada. Jak twierdzi, postanowiła „coś z tym zrobić”, czyli…zaczęła się inaczej ubierać. Bardziej konserwatywnie.
  Zakładam wyłącznie szerokie spodnie i bluzki zapięte pod samą szyję. Nie maluję się już w ogóle. Zachowuje się też inaczej. Nie chodzę już tam, gdzie przebywają większe grupy mężczyzn. Większość czasu spędzam w moim maleńkim biurze, czasami cały dzień stamtąd nie wychodzę. Nie jeżdżę też już metrem do pracy, bo ostatnio jeden z imigrantów molestował moją koleżankę w metrze. Jeżdżę więc samochodem
  —mówi.
  Wiem jak to wszystko brzmi. To straszne. Ale co ja mam robić? Jaka jest alternatywa? Żeby dalej się na mnie gapili i mnie molestowali? Nie mam co liczyć na pomoc ze strony oficjalnej, ani od Federalnego Urzędu ds. Migracji ani od MSW. Przestali już odbierać od nas telefony. Pozostało mi w sumie już tylko złożyć wypowiedzenie. Wiele moich kolegów i koleżanek chce odejść. Mają dość. Nie są w stanie tego wszystkiego dłużej znieść. I jeśli będę szczera to ja również dotarłam do granic wytrzymałości
  —podsumowuje kobieta. Źródło: welt.de Ps...Jak założy burkę, to będzie szanowana i zostawią ją w spokoju. Smutne ale prawdziwe.... Ja Ahmed, Mamba chcieć: duży dom i BMW i 2tysiąc euro dla mnie. I jeszcze by biała kobieta do mnie przyjść i mnie zadowolić. Ja Ahmed i Mamba lubieć Allaha, a wy Eurpeczyki na mnie pracować allah akbar......Ale oni przynajmniej interesuja się kobietami. Nie to co postepowi Europejczycy. Przecież jedyne co wykreowała Unia Europejska to kult homoseksualizmu......"ze względu na nagły napływ imigrantów z Maroka, Tunezji czy Libii." A gdzie jest Syria! To jest największe kłamstwo Zachodu - mówienie o "uchodźcach syryjskich", choć w UE jest ich góra 15 procent!Jak to mówiła ministra Mucha? "Będą nas ubogacać". Na pierwszy rzut dać tam te wszystkie feministki,te obrończynie wszystkiego do wszystkich.Niech je tam ubogacają wszystkim włącznie z ubogacaniem seksualnym, czego im najbardziej brakuje!! "Pełna idealizmu.." i głupoty. Przyjęło się, że tego typu ludzkie "idealizmy" są godne pochwały. A co będzie jeśli wejdę w mrowisko czerwonych mrówek "bo chcę"? Prawdziwa dobroć to Boża dobroć.
 • @Bibrus odwzajemniam pozdrowienia!
  http://media.wplm.pl/pictures/835x460/crop_center/upscale_True/path/2016/01/18/800/400/019cc7c8a09645d5bd6c7590d9c159ff.jpeg Niemieckie media: To wina polityków i policji, nie nasza! Usprawiedliwienie przez oskarżenie? ....Niemiecki „Die Welt” w artykule pt. Kryminaliści z północnej Afryki. Długo skrywana tajemnica państwowa, nazwał dziś celową dezinformację społeczeństwa o problemie imigrantów kulturą milczenia (Schweigekultur).
  Przyznał jednocześnie, że ma ona w Niemczech swoją długą tradycję:
  „Kradną, piją, molestują kobiety. O problemie ze skorymi do gwałtu imigrantami z północnej Afryki milczeli przez lata policja, politycy, obawiając się oskarżenia o dyskryminację wobec obcokrajowców. Aż do teraz”. Podczas ubiegłotygodniowej debaty polityków w rządzie Nadrenii Północnej-Westfalii, jeden z posłów CDU – Lothar Hegemann – otwarcie powiedział, że „debata ma wymiar historyczny (…), bowiem po raz pierwszy od wielu lat, posłowie mogą mówić o przestępczości wśród obcokrajowców, nie będąc natychmiast napiętnowanymi”.
  Również inny niemiecki polityk z Dϋsseldorfu – Gregor Golland – powiedział, że „przez lata politycy i policja mówiła ciszej o zagranicznych przestępcach aniżeli o niemieckich”. Natomiast kryminolog – Dieter Schϋrmann – wskazał na import nowego fenomenu przestępczości jakim jest seksualna przemocy zorganizowanej grupy arabskich mężczyzn o pochodzeniu północnoafrykańskim. Dziś, jak przyznają władze Kolonii, nie ma bowiem wątpliwości, że sprawcami ostatnich gwałtów na kobietach byli afrykańscy imigranci, wśród nich wielu aktualnie ubiegających się o azyl. W Niemczech można mówić o powolnym otrząsaniu się z szoku sylwestrowej nocy. Jej echa będą jednak jeszcze brzmieć przez wiele lat. Wydarzenia te odsłoniły fiasko polityki imigracyjnej, integracyjnej i multikulturowej. Nie było tajemnicą, że społeczność muzułmańska w Niemczech posiada charakter izolacyjny i separatystyczny, nie sądzono jednak, że skłonności przestępcze wielu członków tej społeczności będą jawnie demonstrowane wobec bezsilności władz i funkcjonariuszy porządku publicznego. Dzisiejsze głosy mediów niemieckich oskarżają polityków i policję, jakby zwalniając siebie z odpowiedzialności za celowe milczenie obserwowanej od lat przez zmysł dziennikarski przygnębiającej rzeczywistości niemieckiej. Zatem coraz większy sprzeciw Europejczyków wobec polityki imigracyjnej UE jest wyrazem najzdrowszego realizmu. autor: dr Rafał Maliszewski Ps....Moim zdaniem analiza jest blędna .Te same media, które przez tyle lat ukrywały fakty dziś, kreują sie na obrońców społeczestwa krytykując i potepiając teraz gdy jest już zapóźno na żale politykę migracyjną.To nic innego jak wentyl bezpieczeństwa, by opadły emocje spowodowane wydarzeniami. Standartowa socjotechnika społeczna. Niemcy znowu staną się pasywni i poddatni na manipulacje....gdy lody ruszą czyli na wiosnę gdy ruszy nowa fala migrantów na Germanię i Europę. Według mnie i wielu z na dobry Niemiec, to ... trzy metry pod..., żeby się sam nie odkopał.. a muzułmanin jeszcze głębiej ......radzę przetłumaczyć dodatki do haseł w jezyku arabskim...Założę się, że zawierają obelgi.....!
 • @Bibrus 11:28:52
  O mediach publicznych w Niemczech. Deklaracje. Mamy popierać rząd. Po niemiecku.
  http://www.focus.de/kultur/medien/uebergrueffe-in-koeln-wdr-journalistin-klagt-an-wir-sind-angewiesen-pro-regierung-zu-berichten_id_5218836.html
 • @Bibrus 11:28:52
  Zasłyszane w internecie: - Czy moja rodzina dostanie mieszkanie po przyjeździe do Europy? - pyta mnie około 50-letni urzędnik średniego szczebla.

  - A czy moja rodzina dostanie mieszkanie po przyjeździe do Iraku? - odpowiadam podirytowany.

  - Nie, nie dostanie. Mieszkanie trzeba sobie kupić - tłumaczy mi urzędnik.

  - W takim razie dlaczego uważasz, że w Europie jest inaczej?

  - Mój kuzyn pojechał do Austrii i dostał mieszkanie. Jeszcze mu płacą co miesiąc za to, że przyjechał. Europa potrzebuje ludzi.

  - To kiedy wyjeżdżasz do Europy?

  - Niedawno wysłałem syna do Niemiec. Przyjedziemy do niego jak dostanie mieszkanie i pieniądze, czyli pewnie za kilka miesięcy.

  - Ile masz dzieci?

  - Mam pięciu synów i dwie córki.

  - Czy twoja żona będzie pracowała w Niemczech?

  - Nie, nie będzie.

  - To jak utrzymasz rodzinę z jednej pensji? Jak wynajmiejsz mieszkanie, za co kupisz jedzenie czy ubrania? Jak zapłacisz za wodę, prąd i gaz?

  - Za mieszkanie się nie płaci, a poza tym dostanę dużo pieniędzy na dzieci. Może wcale nie będę musiał pracować? Może najpierw pójdę na kurs języka niemieckiego?

  - Uważasz, że to uczciwe? Przecież ktoś musi pracować i płacić podatki, żeby ktoś inny miał darmowe mieszkanie i zasiłki.

  - Niemcy to dobrzy ludzie. Pomogą nam. Merkel gut! Alemania gut! Europa gut! - urzędnik zaśmiał się i pogładził się po wąsiskach.
 • @Bibrus 11:28:52
  Skandynawowie już się szykują do rozpadu UE i chcą wspólnie
  stworzyć państwo nordyckie!
  http://www.svd.se/wetterberg-vill-ha-en-nordisk-stat
 • @Bibrus 11:28:52 Humor.
  Pewne plemię afrykańskie nawiedziła okrutna susza. Padając z pragnienia udali się do plemiennego szamana z prośbą o pomoc. Szaman ów wyszedł z lepianki i patrząc po tłumie współplemieńców pyta:
  - Kto ma wodę?
  Nikt się nie zgłasza to powtarza:
  - Kto ma trochę wody?
  Nieśmiało zgłasza się jeden z członków plemienia i podając bukłak wody mówi:
  - Ja mam jeszcze trochę.
  Szaman niewiele myśląc wylał wodę do miseczki, ściągnął koszulę i zaczął ją prać. Mieszkańcy wioski patrzyli ze zgrozą. Wyjął koszulę z wody, wykręcił i wodę wylał w krzaki. Znowu pyta:
  - Kto ma jeszcze jakąś wodę?
  Kolejny osobnik podając mu bukłak mówi:
  - Mnie zostało jeszcze pół...
  Szaman wziął wodę, wlał do miski i wypłukał koszulę. Wodę wylał, a koszulę powiesił na sznurku.
  Kiedy mieszkańcy wioski chcieli się na niego rzucić zaczęły napływać ciężkie chmury i rozpadał się deszcz.
  Szaman na to:
  - Zawsze kurwa pada jak pranie zrobię... Ps... Ja mam tak zawsze, jak umyję samochód....a Małżonka lub ja okna!
 • @Bibrus
  Szwecja zezwala na małżeństwa nieletnich(SIC! To już Kalifat Północny i szariat się wprowadza! Oto co żydolewactwo zrobiło ze Szwecji! pytanie: czy u nas będzie to samo?Cyganom już na to się pozwala łamiąc polskie prawo!).... Tej jesieni do Szwecji napłynęła rekordowa ilość niepełnoletnich uchodźców będących w małżeństwie. „Szwedzie Radio" połączyło się z przedstawicielami sześciu gmin, gdzie ich łączna ilość szacowana jest na ok. 70 osób. Choć małżeństwa dzieci są zakazane przez ustawodawstwo szwedzkie, gminy pozwalają w szeregu przypadków na to, by małżonkowie żyli pod jednym dachem. Na taki konkubinat zezwalają na przykład władze Sztokholmu. Czytaj więcej: http://pl.sputni - Gdy to tylko możliwe, dwoje ludzi nie żyje razem, zwłaszcza, gdy są bardzo młodzi. Ale bywa też tak, że niepełnoletni są w związku małżeńskim. Dlatego nie można uogólniać i mówić, że powinno być tak, albo tak wyjaśnia Liselotte Tronders ze służby socjalnej Sztokholmu. Znaczna część zamężnych dziewczyn ma po 15-17 lat, ale zdarzają się też zamężne 13- i 14-latki. Bywają też żonaci chłopcy. Kiedy dziecko mówi, że jest w związku małżeńskim, służba socjalna powinna zorientować się w sytuacji i zdecydować, czy dziecko ma żyć z małżonkiem, czy też nie. Jeśli dziecko samo mówi, że chce żyć z małżonkiem, służby socjalne znajdują się w trudnej sytuacji. W pięciu z sześciu gmin, z którymi kontaktowali się dziennikarze, poinformowano, że zazwyczaj, jeśli dziecko ma ponad 15 lat (wiek zgody w Szwecji) i chce mieszkać razem z małżonkiem, zezwala mu się na to. Inaczej sprawa się przedstawia w Göteborgu, w którym władze wolą rozdzielać młodych małżonków, jeśli nie ukończyli 18 roku życia. Zdaniem miejscowych pracowników socjalnych, dziewczynki-uchodźczynie mogą być wydane za mąż przemocą i boją się do tego przyznać przez władzami Szwecji.
  Ps..Nie jestem pedofilem, bo ta 13-latka, to moja żona. Czyli ubogaceń kulturowych ciąg dalszy. Teraz czekamy na Szwedów legalizujących bigamię, wtedy wsystkie mendy na świecie zjadą się do tego kraju i będą szczęśliwi. Hmm, niedługo w Szwecji wogóle nie będzie Szwedów, tych dawnych rdzennych. A za rdzennych będą uznawani śniadzi lub ciemnoskórzy, o po szwedzku brzmiących nazwiskach np. Muhamed al Ben Ihr Mabuzi. Jestem ciekaw kiedy zalegalizują zoofilę bo oni też kozy lubią, nekrofilię? Kiedyś Szwecję uważałem za naprawdę normalny kraj...co się z tym krajem porobiło? Muzułmanie mają jeszcze inne prawa i niespodzianki wymierający rodowici Szwedzi o tym prędko się przekonają.
 • @Bibrus 11:28:52
  Szwecja zabroniła usprawiedliwiać się rasistom(sic!)...”Telewizja szwedzka” (SVT) sformułowała nowe językowe zasady poprawności politycznej. Zdaniem giganta medialnego, od tej pory migranci, którzy otrzymali szwedzkie paszporty mogą być nazywani wyłącznie „Szwedami”, a osoby oskarżone o rasizm nie mają prawa protestować. O tym pisze szwedzka gazeta Fria Tider. „Jeśli ktoś twierdzi, że jest dyskryminowany, to znaczy, że tak się właśnie czuje, a my powinniśmy się tym kierować” – napisano w instrukcji dla szwedzkich dziennikarzy.
  „Nie należy uogólniać ludzi według przynależności do jakiegoś narodu, terytorium albo religii. Unikajcie rozmytego i zupełnie błędnego pojęcia „migrant” (invandrare)». Zamiast słowa „migrant” należy teraz wykorzystywać zwrot „urodzony za granicą” nie zapominając, że „urodzony za granicą może być Szwedem i jedno drugiemu nie przeczy”.
  Islamscy terroryści — Szwedzi Słowo „uchodźcy” (flyktingar) można jeszcze używać, ale lepiej choćby wymiennie ze zwrotem „ratujący się człowiek” (människor på flykt). Gigant medialny zaleca także swoim pracownikom konsekwentnie stosować słowo „Szwed” w odniesieniu do wszystkich, którzy otrzymali szwedzkie obywatelstwo. Terroryści islamscy, którzy mieli szczęscie zostać szwedzkimi obywatelami, powinni kategorycznie być nazywani „Szwedami”. „Lepiej zawsze stosować słowo „Szwed” zamiast „obywatel Szwecji”, aby nie robić różnicy. A jeśli konieczne jest sprecyzowanie, na przykład, kiedy mowa o terroryzmie, można wykorzystać sformułowania w rodzaju „Szwed, który był związany z uzbrojonymi islamistami”. Kierownictwu firmy nie spodobało się słowo „ciemnoskóry”, choć nic nie ma ono przeciwko „jasnoskóremu”.
  Na dodatek, z dokumentu wynika, że słowa migrantów, którzy oskarżają Szwedów o rasizm, nie powinny podlegać wątpliwościom, a wersja oskarżanego nie powinna być nawet przytoczona. „Jeśli ktoś mówi, że podlega dyskryminacji albo napaści na tle ninawiści, powinniśmy opierać się właśnie na tych przeżyciach danej osoby. Na tym, że on czuje się poniżony z powodu swojego koloru skóry” – przekonuje kierownictwo SVT.
  Ps...Nie ma się co dziwić, przecież Mahomet był Szwedem. Lewactwo, to judejski rak, który toczy ludzkość. Kastracja totalna. Tak skończył naród potomków wikingów i żołdaków panoszących się po Europie w czasie potopu szwedzkiego. Teraz nawet nie mogą powiedzieć "migrant" i muszą także szczać na siedząco!, etc..etc...Szwecja była kiedyś takim fajnym krajem; nie uprawiano państwowej obłudy a Szwedzi czuli się bezpiecznie we własnym kraju. Dziś ... coż, tak właśnie kończą kraje które podległy rozparcelowaniu NWO . "Nowi Szwedzi" czy jak to woli tivi "SVT" "wyłącznie Szwedzi" gwałcą młode nieletnie Szwedki usprawiedliwiając swoje przestępstwo brakiem okrycia włosów; gwałcą malolaty z okrzykiem "Allah Akbar" .. Oczywiście ciapy nie ponoszą za to żadnej "rasistowskiej" kary. Już za niedługi czas okaże się, że w budżecie Szwecji jest olbrzymi dług, gdyż karmienie darmozjadów, utrzymywanie ich, jest na dłuższą metę zabójcze dla kazdego portfela - to inny wymiar szweckiej patologii. Powiem tak - Tak chcieli, tak mają ... a skoro tak, dobrze im tak ... Kraj który kiedyś słynął z wolności, sporego socjalu, produkcji jakościowej stali i szkła, etc..dziś zmienia się w muzułmańską mekkę dla nierobów i oprychów. Naród który dopuszcza do takiej własnej poniewierki; który olewa własne dobro i przyszłość, POWINIEN WYGINĄĆ; TAK DLA PRZYKŁADU I JAKO PRZESTROGA - dla innych, którzy dobrowolnie chcą oddać własne kraje we władanie np. koszernych pomysłów o multikulti. Cóż, Szwedzi mieli bardzo sympatyczną parę królewską ... Gdyby mój kraj był moją prywatną własnością NIGDY nie pozwoliłbym Szwedom (tym oryginalnym) na osiedlanie się w moim kraju - tak na wszelki wypadek , gdyby na nowej ziemi chcieli zrobić to samo co u siebie. Ciapkom mówię - " UDOWODNIJ SWOJĄ PRZYDATNOŚĆ W MOIM KRAJU , A POZWOLĘ CI W NIM ŻYĆ " ... nie podoba ci się - to wypierdalaj "z mojego" do siebie, skąd przylazleś. Smutne to, że kraj który kojarzył się od zawsze z wolnością dziś jest na samym dnie. Bądźmy czujni, licho nie śpi!
 • @Bibrus 11:28:52
  Podajemy dalej to wideo
  https://www.youtube.com/watch?v=aJtt54JcyLE Dawno ostrzegałem, że MSZ to siedlisko szerszeni i marsze KOD organizują konsulaty w miastach Europy bo ludzie o tym piszą na forach od dawna. Wszyscy do zwolnienia bo są tam bierutowcy, geremszczyzna i sikorskie, ale porządnych tam nie ma. I nie chodzi o ambasadorów (to też) ale tzw. średni personel z tym jeszcze nikt sobie nie poradził. Mamy młodych niech mają swoją szansę!!!
 • @Bibrus 11:28:52
  W Kolonii aresztowano pierwszego sylwestrowego bandytę. Po 18 dniach...Aresztowany to oczywiście azylant, ale pochodzący nie z Syrii, lecz z Algierii. Ma 26 lat i został zatrzymany w ośrodku dla uchodźców w miasteczku Kerpen położonym 30 km od Kolonii. Algierczyk został oskarżony o molestowanie seksualnie kobiet i kradzież telefonu komórkowego należącego do jednej z nich. Zatrzymanie pierwszej i jak na razie jedynej osoby w związku z licznymi napaściami seksualnymi na kobiety w sylwestrową noc w Kolonii trudno jednak uznać za sukces, skoro doszło do niego prawie trzy tygodnie po Nowym Roku.
  Ps...Gratuluję skuteczności i szybkości działania. W takim tempie nachodźcy zdążą wzbogacić kulturowo całą niemiecką policję zanim ona cokolwiek wykryje. Niemiecka policjo, nie spodziewałem się, że tak nisko upadniecie i w pozycji klęcznej będziecie nachodźcom wykonywać pewną płatną usługę. To wiekopomne osiągnięcie niemieckiej policji powinno być zapisane w annałach jako nieprawdopodobne osiągnięcie w tak krótkim czasie osiągnięte. Tych następnych bandytów to oni ujmą , ale w następnym tysiącleciu jak dobrze pójdzie. Jak szefem policji był Goering to jej działania były błyskawiczne. Powstał nawet oddział spadochronowy , który atakował z powietrza określone domy , w których odbywały się narady niemieckich komunistów. Teraz nie ma takiego zagrożenia / wszak lewacy przejęli stery rządów, to i policja działa na zwolnionych obrotach , żeby nie drażnić pani kanclerz. Poza tym ci policjanci czytali niewątpliwie opinie polskiej ministry sportu, która twierdziła, że ta dzicz będzie miała dobry wpływ na ubogacanie jak to ta 'mądra " inaczej ministra stwierdziła kulturalne Niemców a szczególnie Niemek. Ponieważ ta ministra była z platformy obłudy to wyszło na to, że "miała" rację.
 • @leoparda 16:07:07
  Obejrzyjcie jak pokojowo nastawieni muzułmanie spacerują sobie wieczorem. Sama słodycz w Europie.
  https://www.youtube.com/watch?v=ZrOaLoY5xtA
 • Już wkrótce za sprawą kanclerz Merkel.
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/przyszc582oc59bc487-za-sprawc485-merkel.jpg?w=540
 • @leoparda 16:07:07
  http://niezalezna.pl/uploads/still2016/145319077411533375152.jpg Szwedów oburzają polskie cheerleaderki(sic!)..Reprezentanci Szwecji w piłce ręcznej twierdzą, że występy polskich cheerleaderek podczas meczów EHF Euro 2016 odbywających się we Wrocławiu przyczyniają się do uprzedmiotawiania kobiet i niszczenia postępów, jakie w ostatnich latach zrobiły związki walczące o równouprawnienie.

  Jeszcze przed mistrzostwami Tobias Karlsson kapitan reprezentacji Szwecji, ogłosił, że w ramach manifestacji swojego poparcia dla działań LGTB będzie grał z tęczową opaską na ramieniu. Europejska Federacja Piłki Ręcznej nie nie wyraziła na to zgody, bo według regulaminu zawodów opaska to integralna część stroju meczowego, która musi mieć jednolity kolor lub być w barwach narodowych. Co roku to samo. Przywykłem do tego, gdy grałem w Niemczech, gdzie debata na temat równego traktowania jest zupełnie inna niż w Szwecji. Nie bronię tego jednak. Mamy tyle wspaniałych rzeczy, które można robić podczas przerw. Powinniśmy wreszcie pójść dalej - powiedział Karlsson, gdy szwedzcy dziennikarze pokazali mu zdjęcie cheerleaderek, które tańczą w trakcie przerw meczów EHF Euro 2016.

  Co na to polskie cheerleaderki? http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/145319077411533475152.jpgFot. Facebook.com

  Poprawność polityczna jest też obecna w komentarzach dziennikarskich. Pracująca w stacji Svt Spor dziennikarka Marie Lehman napisała na Twitterze, że takie rozrywki nie są w porządku. Z kolei freelancerka Carl Tersman Toll zamieściła post z tekstem "Mężczyźni, wyjdźcie z jaskiń!".
  Ciekawe komentarze pod linkiem http://niezalezna.pl/75152-szwedow-oburzaja-polskie-cheerleaderki
 • @Bibrus 18:03:13
  http://media.wplm.pl/pictures/835x460/crop_center/upscale_True/path/2016/01/19/800/400/b003423e8ea34ae9a53462f346287ccd.jpeg Jak imigranci „znaczą teren”? Nie tylko gwałtami w sylwestra. Szokujące sceny z niemiecko-polskiego pogranicza! Z Sejmu wzięte...Media niemieckie o tym nie piszą, bo wolą tropić rzekome zagrożenia dla demokracji w Polsce. Nawet gwałty popełniane przez rozwydrzonych imigrantów w noc sylwestrową, nie od razu przebiły się w Niemczech przez niewidoczną, szklaną cenzurę poprawności politycznej. Ale to, o czym się nie pisze, wcale nie przestaje istnieć.
  Skoro niemieccy politycy bezczelnie zaglądają w nasze sprawy, my spójrzmy, co dzieje się na ich podwórku. Ot, tuż za polsko-niemiecką granicą. Swoistą sondę w codzienne życie Niemców, którym Angela Merkel zafundowała „humanitarną asymilację” z islamskimi przybyszami, zapuścił Jacek Kurzępa z PiS. Jako poseł ziemi lubuskiej, pochodzący z powiatu krośnieńskiego (Krosno Odrzańskie) graniczącego z Niemcami, wie co w trawie piszczy po drugiej stronie Odry.
  Mur berliński runął, w jego miejsce powstają przydomowe fortyfikacje, szańce i bariery. Polityczna poprawność multikulti utknęła na progu domu, zlęknionego, niemieckiego domu
  — opisuje atmosferę w Niemczech.
  Przestrzega przed przelaniem się fali imigrantów na naszą stronę.
  Uchylmy drzwi niepewności, a zaleje nas gwałt i przemoc nie do pohamowania. Nie odbierajmy zatem służbom oczu, nie zatykajmy im uszu, bo u nas stanie się to samo
  — apeluje w oświadczeniu poselskim. Nic tak jednak nie przemawia do wyobraźni jak konkretne zdarzenia i wywołane nimi procesy. Poseł Kurzępa kreśli szokujące sceny z codziennego życia na niemieckim pograniczu, gdzie imigranci „znaczą teren”.
  To dziś pogranicze nie tylko w sensie geograficznym, lecz również metaforycznym – jako niewyraźna jeszcze kreska między tym co było, a tym co dzieje się na naszych oczach.
  Scena 1. Apteka
  Apteka w małym niemieckim mieście, wchodzi muzułmańska rodzina, jest ich pięcioro, siedmioro, wielu, myszkują po półkach, markują, że coś chcą kupić, nic nie załatwiają, kobiety, osoby starsze wychodzą, zabierają co popadnie do toreb, dzieci malutkie zostawiają w aptece i wychodzą, powtórzę, dzieci zostają, nikt nie wie po co, na jak długo, absorbują personel, płoszą kolejnych klientów, jest dziwnie.
  Scena 2. Sklep
  Imigranci dostają od niemieckich służb talony zakupowe na 100-150 euro, idą do sklepów, do wózków ładują towar za 200-300, zdecydowanie więcej niż są wypłacalni, kasjerki nie wiedzą, jak się zachować, próbują uporządkować zakupy, oddzielają jeden towar od drugiego, w efekcie kupujący robią rwetes, pokrzykują, lamentują, wznoszą ręce do Allaha na niesprawiedliwość, dzieci łkają, psy szczekają, istne pandemonium, nikt nie wie, jak reagować.
  Scena 3. Płoty
  Pracownie wytwarzające metalowe bramy, płoty i ogrodzenia w Gubinie, Kostrzynie, Bogatyni robią kasę. Niemieckie zlecenia narastają.
  Znak czasu. Kiedyś Polacy zalewali rynek ogrodowymi krasnalami dla beztroskich Niemców. Teraz nasi rzemieślnicy kują dla sąsiadów zza Odry zapory przed imigrantami. Kto więc ma dziś większy problem, Herr Martin Schulz? Polska, która pod rządami PiS nie poddaje się zgubnym naciskom, czy pański Heimat?
 • @Bibrus według naszego kolegi Zygmunta to...
  Wszyscy emigranci to ponoć lekarze, architekci, inżynierowie, informatycy na których Niemcy z utęsknieniem ponoć czekali!. Tylko tak się składa, że zgubili dokumenty i dyplomy. A ich uczelnie są na terytorium ISIS spalone do fundamentów. Nikt nie jest w stanie sprawdzić czy mówią prawdę. Dokumentów nie mają za to mają nowoczesne smartphony i laptopy. W Sylwestra w Kolonii pokazali muzułmańskie wykształciuchy jak się bawią. Podobno sporo jest wśród nich ginekologów i chętni do pracy nawet w nadgodzinach, ze specjalizacją z seksuologi ze szczególnym naciskiem na gwałty! W Szwecji pokazują kupione dyplomy i zaczynają pracę, ale strach do takich iść, bo 99% ich pacjentów ma poważne problemy. Dyplomy są drukowane przez fałszerzy na zamówienie. Za 1 tyś. euro każdy może mieć dowolny dyplom uczelni z Damaszku czy Aleppo. Tym lekarzom nie dałbym pod opiekę nawet kozy. Kilka dni temu przyjęto takiego "lekarza" do szpitala w Niemczech/Hannover. Okazało sie, że jest analfabetą!!!. Ale nas urabiają, pokazują jacy są Syryjczycy i czarnuchy wspaniali a to jest dla mnie jedna wielka chała ! 98 % to analfabeci, roszczeniowi, lenie których nikt nie chce! Rzygać się chce od tych obrazeczków, a już dawno nie było ciężarnych bab i zasmarkanych bachorów. Zaczyna się ponowna propaganda na onecie ale ja tego nie kupuję.
 • @Bibrus 11:28:52
  Poniżej o przygotowaniach do demonstracji w dniu 6 lutego 2016 r. w Europie przeciwko islamizacji europy:
  https://www.youtube.com/embed/EqxUuGDjkKc
  pod tym adresem jest materiał filmowy przygotowany przez Czechów, a na stronie you tube wypowiedzi czechów. To czesi muszą nas Polaków uczyć patriotyzmu?
 • @Bibrus
  Niemcy zaczynają deportację Ukraińców, tylko dokąd? do Polski? choć ich u nas ok. 1 mln! http://niezalezna.pl/75178-niemcy-deportuja-ukrainskich-uchodzcow
 • Jeszcze raz: gwałtu rety
  A tak statystycznie, ile gwałtów dokonali obywatele własnego kraju (Niemiec, Polski, itp.) vs. imigranci z krajów arabskich?

  (Obraz dziewczyny europejskiej: Ratunku! Jestem naga!)
 • @Zdzich 17:54:28
  Statystycznie 0,0007, a kozojeb 0,5943.
  Masz jeszcze jakiś problem? To owiń sobie szmatą głowę, bo nam średnią zawyżasz.
  Naczytałeś się jakiegoś lewacko-masońskiego gówna i teraz nas tym próbujesz na siłę zainteresować. Weź sobie najpierw sprawdź w wyroczni wiki, co to znaczy - statystycznie. Potem o ile nie jesteś, wysoko kwalifikowanym wariatem, zaczniesz się śmiać ze swojej głupoty.
 • @Torin 05:09:49
  Twoja statystyka jest tyle warta, co "wiadomości" o mnie.
  Nastepny prosze, ...
 • @Zdzich 05:21:57
  Pytałeś, a że wynik ci się nie podoba..
  Widzę, że masz ochotę coś powiedzieć. Coś wiesz! Nie krępuj się, opowiedz.
  Kto wie, może przyznam ci rację?
  Czy takie onetowe, płytkie sugerowanie, to wszystko. Już się wystrzelałeś?
  Licho.
 • @Jinks 18:25:24
  "ale może wiedziałbym, gdybym poznał treść MK". Ja tam nie wiem. Próbowałam to czytać, ale to jeszcze gorsze w czytaniu niż Marks, czy choćby dzieła Lenina. Po małym kawałku - spasowałam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY