Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
208 postów 1314 komentarzy

Bibrus polski

Bibrus - ,, Wielki naród, jak już było gdzie indziej powiedziane, musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko..."

Wszyscy Święci już w Niebiesiach.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś jest "Wszystkich Świętych".

Oni już wiedzą jak tam jest i oglądają Boga twarzą w twarz, a my?

Cóż, Bóg zostawił nas, abyśmy mogli wykorzystać pozostałą część naszego żywota na naprawę popełnionych win i dalsze doskonalenie się w walce z grzechem. Jednakowoż tego dnia nie zapominamy o tych, którzy nie szczędzili zdrowia i życia dla ratowania naszej wspólnej Ojczyzny.

Nie zapominając o najbliższych zmarłych-jako szeregowy bloger i zwykły Polak-chciałbym zadedykować ten wspaniały kawałek muzyki klasycznej...wszystkim po tamtej stronie.

 

 

KOMENTARZE

 • @AUTOR
  ZABRANIE LUDZI WYBRANYCH DO DOMU OJCA!

  Nie Bibrus, w Niebie nie ma Piotra, ani Pawła, Jana, Jakuba, czy Tomasza. Nie ma również proroka Ezechiela i proroka Izajasza. Mojżesz także nie znajduje się w Niebie, ani Jozue, lub Maria.

  Prawo Boże wyraźnie Mówi, że Pan Jezus „u kresu dni” przyjdzie powtórnie by zabrać do Domu Ojca wszystkich ludzi przez Siebie wybranych.

  Na początek Ewangelia według Jana 14/2, 3 według Biblii Tysiąclecia!

  Pan Jezus Powiedział do Apostołów:

  „2 W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. 3 A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, PRZYJDĘ POWTÓRNIE I ZABIORĘ WAS DO SIEBIE, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”.

  http://www.nonpossumus.pl/ps/J/14.php

  Zwróć uwagę na Słowa następujące:

  1/ Idę przygotować Wan miejsce...

  2/ PRZYJDĘ POWTÓRNIE I ZABIORĘ WAS DO SIEBIE...

  Zatem pewnego dnia zgodnie z przyrzeczeniem, Pan Jezus przyjdzie powtórnie i zabierze ludzi wybranych do Domu Ojca!

  Takie jest Prawo Pana Jezusa! Ja tylko Je przypomniałem...


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @57KerenOr 19:59:21
  ..."„Jezus wziął z sobą Piotra, Jakuba i brata jego Jana i zaprowadził ich na górę wysoką, osobno. Tam przemienił się wobec nich: twarz Jego zajaśniała jak słońce, odzienie zaś stało się białe jak światło. A oto im się ukazali Mojżesz i Eliasz, którzy rozmawiali z Nim. Wtedy Piotr rzekł do Jezusa: Panie, dobrze, że tu jesteśmy; jeśli chcesz, postawię tu trzy namioty: jeden dla Ciebie, jeden dla Mojżesza i jeden dla Eliasza. Gdy on jeszcze mówił, oto obłok świetlany osłonił ich, a z obłoku odezwał się głos: To jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie, Jego słuchajcie! Uczniowie, słysząc to, upadli na twarz i bardzo się zlękli. A Jezus zbliżył się do nich, dotknął ich i rzekł: Wstańcie, nie lękajcie się! Gdy podnieśli oczy, nikogo nie widzieli, tylko samego Jezusa. A gdy schodzili z góry, Jezus przykazał im mówiąc: Nie opowiadajcie nikomu o tym widzeniu, aż Syn Człowieczy zmartwychwstanie. (Mt 17, 1-9)"

  Dobranoc.
 • @Bibrus
  PRZEMIENIENIE PANA JEZUSA CHRYSTUSA NA ŚWIĘTEJ GÓRZE!

  Ogólnie rzecz ujmując nie masz racji!

  Proponuję mój artykuł na powyższy temat znajdujący się pod adresem:

  http://57kerenor.neon24.pl/post/80511,przemienienie-pana-jezusa-chrystusa-na-swietej-gorze


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY